İzlesene.com Neden Açılmıyor YouTube’a ve Twitter'in yurt çapında erişime engellenmiş olması, herkes gibi bizde de istemsiz olarak sunucularında ya da bağlantısında sorun yaşayan tüm internet siteleri için "acaba yasakladın mı?" tedirginliği yaşamamıza sebep oluyor.  Bu sabah saatlerinden itibaren açılmayan izlesene.com sitesi de bahsettiğimiz gibi  “acaba YouTube gibi İzlesene de mi kapandı?” sorusunu akıllara getirdi.

Ancak durumun korkulduğu gibi bir sansür uygulaması olmadığını öğrendik. izlesene.com yetkililerinin Webtekno’ya yaptığı açıklamaya göre sunucularda yaşanan bir sorun nedeniyle şu an geçici olarak izlesene.com’a erişim sağlanamıyor.

Durumun İzlesene’nin elinde olmayan ve sunucularda öngöremediği bir enerji sorunundan kaynaklandığını söyleyen İzlesene.com yetkilisi Tümay Asena, şirketleri bünyesinde bulunan blogcu.com, döviz.com, fotokritik.com, izlesene.com, sinemalar.com, yemektarifleri.com ve alkislarlayasiyorum.com sitelerine de geçici bir süre için erişim sağlanamadığını ve bu sorunun en geç 1 gün içinde çözüleceğini belirtti. 
 

Webtekno akıllı telefon hediye ediyor! Katılmak için tıkla!

Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar Apple Watch'un Pil Ömründen Neden Bahsedilmedi? Sony'den Tüy Gibi Tablet: Xperia Z3 Tablet Compact Beklenen Telefon: Xperia Z3 Compact Facebook Neden Fazla Erişim İzni İstediğini Açıkladı Google Play Resimler Açılmıyor Facebook, Sayfa Erişim Sayılarının Neden Düştüğünü Açıkladı
Bakmadan Geçmeyin! x
iPhone 6'nın Kamera Çıkıntısı Gizlenmiş! Android L, Galaxy S5 ve Note 4 İçin Kasım Ayında Gelecek