İzlesene.com Neden Açılmıyor YouTube’a ve Twitter'in yurt çapında erişime engellenmiş olması, herkes gibi bizde de istemsiz olarak sunucularında ya da bağlantısında sorun yaşayan tüm internet siteleri için "acaba yasakladın mı?" tedirginliği yaşamamıza sebep oluyor.  Bu sabah saatlerinden itibaren açılmayan izlesene.com sitesi de bahsettiğimiz gibi  “acaba YouTube gibi İzlesene de mi kapandı?” sorusunu akıllara getirdi.

Ancak durumun korkulduğu gibi bir sansür uygulaması olmadığını öğrendik. izlesene.com yetkililerinin Webtekno’ya yaptığı açıklamaya göre sunucularda yaşanan bir sorun nedeniyle şu an geçici olarak izlesene.com’a erişim sağlanamıyor.

Durumun İzlesene’nin elinde olmayan ve sunucularda öngöremediği bir enerji sorunundan kaynaklandığını söyleyen İzlesene.com yetkilisi Tümay Asena, şirketleri bünyesinde bulunan blogcu.com, döviz.com, fotokritik.com, izlesene.com, sinemalar.com, yemektarifleri.com ve alkislarlayasiyorum.com sitelerine de geçici bir süre için erişim sağlanamadığını ve bu sorunun en geç 1 gün içinde çözüleceğini belirtti. 
 

Webtekno mobil uygulaması çıktı ve sen hala indirmedin mi?


Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar GTA: San Andreas, Neden Bu Kadar Ucuz Fiyata Çıktı? Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact'ın Türkiye Fiyatları Belli Oldu ​Facebook'ta Beğenmeme Düğmesi Neden Yok? İnternet Bağlantınızın Yavaşlama Nedenleri Windows 10’a Geçilirken 9’un Neden Atlandığı Açıklandı Oyuncu Ekipmanları Neden Bu Kadar Pahalı?