Instagram'ın Yeni Uygulaması Daha Çıkmadan Ortalığı Karıştırdı! Instagram'ın Yeni Uygulaması Daha Çıkmadan Ortalığı Karıştırdı! Apple Cihazlara Radyo mu Geliyor? Apple Cihazlara Radyo mu Geliyor? Yastık Altında Duran Galaxy S4 Yandı! Yastık Altında Duran Galaxy S4 Yandı!
İzlesene.com Neden Açılmıyor YouTube’a ve Twitter'in yurt çapında erişime engellenmiş olması, herkes gibi bizde de istemsiz olarak sunucularında ya da bağlantısında sorun yaşayan tüm internet siteleri için "acaba yasakladın mı?" tedirginliği yaşamamıza sebep oluyor.  Bu sabah saatlerinden itibaren açılmayan izlesene.com sitesi de bahsettiğimiz gibi  “acaba YouTube gibi İzlesene de mi kapandı?” sorusunu akıllara getirdi.

Ancak durumun korkulduğu gibi bir sansür uygulaması olmadığını öğrendik. izlesene.com yetkililerinin Webtekno’ya yaptığı açıklamaya göre sunucularda yaşanan bir sorun nedeniyle şu an geçici olarak izlesene.com’a erişim sağlanamıyor.

Durumun İzlesene’nin elinde olmayan ve sunucularda öngöremediği bir enerji sorunundan kaynaklandığını söyleyen İzlesene.com yetkilisi Tümay Asena, şirketleri bünyesinde bulunan blogcu.com, döviz.com, fotokritik.com, izlesene.com, sinemalar.com, yemektarifleri.com ve alkislarlayasiyorum.com sitelerine de geçici bir süre için erişim sağlanamadığını ve bu sorunun en geç 1 gün içinde çözüleceğini belirtti. 
 

Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar CanlıSkor.com'un Android Uygulaması Yayınlandı Google Play Resimler Açılmıyor Tadya.com Kızlar İçin Oyun Sitesi Facebook, Sayfa Erişim Sayılarının Neden Düştüğünü Açıkladı YouTube’un Logosu Neden Değişti? Youtube Neden Hala Açılmıyor?
Bakmadan Geçmeyin! x
Instagram'ın Yeni Uygulaması Daha Çıkmadan Ortalığı Karıştırdı!