İzlesene.com Neden Açılmıyor YouTube’a ve Twitter'in yurt çapında erişime engellenmiş olması, herkes gibi bizde de istemsiz olarak sunucularında ya da bağlantısında sorun yaşayan tüm internet siteleri için "acaba yasakladın mı?" tedirginliği yaşamamıza sebep oluyor.  Bu sabah saatlerinden itibaren açılmayan izlesene.com sitesi de bahsettiğimiz gibi  “acaba YouTube gibi İzlesene de mi kapandı?” sorusunu akıllara getirdi.

Ancak durumun korkulduğu gibi bir sansür uygulaması olmadığını öğrendik. izlesene.com yetkililerinin Webtekno’ya yaptığı açıklamaya göre sunucularda yaşanan bir sorun nedeniyle şu an geçici olarak izlesene.com’a erişim sağlanamıyor.

Durumun İzlesene’nin elinde olmayan ve sunucularda öngöremediği bir enerji sorunundan kaynaklandığını söyleyen İzlesene.com yetkilisi Tümay Asena, şirketleri bünyesinde bulunan blogcu.com, döviz.com, fotokritik.com, izlesene.com, sinemalar.com, yemektarifleri.com ve alkislarlayasiyorum.com sitelerine de geçici bir süre için erişim sağlanamadığını ve bu sorunun en geç 1 gün içinde çözüleceğini belirtti. 
 

Webtekno, sosyal medya ödüllerinde "En İyi Youtube Kanalı" dalında aday! Desteğinizi bekliyoruz.


Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar Windows 10’a Geçilirken 9’un Neden Atlandığı Açıklandı Oyuncu Ekipmanları Neden Bu Kadar Pahalı? Neden Apple Değil de Android? Neden Apple Ürünlerine Sahip Olmak İstiyoruz? Need for Speed Rivals: Complete Edition Geliyor Neden Her Kanal HD Yayın Yapmıyor?