126
49
34
23
21

Mobil cihaz sektöründe sürekli olarak zirvede görmeye ve sektördeki mücadelelerini takip etmeye alıştığımız iki tane dev firma mevcut; Samsung ve Apple. Bu iki firma, her sene çıkardıkları yeni amiral gemisi cihazlar ile sektörün dizginlerini ellerine almaya çalışıyorlar.

İşte bu söz konusu amiral gemisi cihazlardan karşımıza son çıkanları, Apple cephesinden iPhone 7 Plus ve Samsung cephesinden Galaxy S8+. İki telefonun çıkış tarihleri arasında birkaç aylık bir fark olsa da sektörün zirvesinde bu iki telefon var. Peki, üst seviye bir cihaz almak istiyorsunuz fakat bu iki dev firmanın amiral gemisi cihazları arasında bir türlü karar veremediniz diyelim. Yapmanız gereken tek şey şudur; karşılaştırma. Biz de bu videomuzda iki telefonu çeşitli özellikleri bağlamında karşılaştırdık ve neden bu ikisi arasında Galaxy S8+'ı seçmeniz gerektiğini 5 madde ile açıkladık.

Ayrıca size bir de sürprizimiz var. Videomuzun da sponsoru olan Artıway aracılığıyla, sizlerden birine Samsung'un amiral gemisi cihazı Galaxy S8+'ı hediye ediyoruz.

Yapmanız gereken tek şey, öncelikle buradan erişeceğiniz bağlantıdan Artıway'e giriş yapmak. Daha sonrasında Webtekno logosu yer alan mağazaların herhangi birinden, dilediğiniz tutarda bir alışveriş gerçekleştirmek. İşte bu kadar basit. Bunları yaptıktan sonra kampanyaya katılmış oluyorsunuz.

Şu da not edelim; Artıway'e üye olduğunuz e-posta adresinizi dikkatli seçin. Çünkü kazanırsanız sizinle o e-posta üzerinden iletişime geçilecek. Hepinize bol şans :)

126
49
34
23
21
Emoji İle Tepki Ver
126
49
34
23
21