HTC One M8'in Özellikleri ve Tanıtımı HTC One M8'in lansmanının başlamasına yaklaşık bir saat kaldı. Gelişmeleri an ve an buradan takip edebilirsiniz. HTC One M8'de en önemli özellik ise şimdilik Sense TV olarak biliniyor.

Sense TV ile cep telefonunuzu, televizyon kumandasına çevirerek akıllı televizyonlar için tasarlanmış özel bir kumandaya çevirebilirsiniz.

HTC One'da derin bir hassaslığa sahip olan çift arka kamera var. Bu etkinlikte kameraların tam olarak ne yapabildikleri de açıklanacak. Biz bu bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşacağız.

2.4 GHz ve Qualcom Snapdragon 801 işlemciye sahip M8'de grafik işlem birimi olarak da Adreno 330'u kullanmış.

Arka tarafında bulunan iki kamera ile fotoğraf derinliğini bambaşka boyutlara taşıyan M8, fotoğraf efektleme konusunda da alışılmamış bir başarı yakalamayı planlıyor.

Webtekno, sosyal medya ödüllerinde "En İyi Youtube Kanalı" dalında aday! Desteğinizi bekliyoruz.


Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar Apple'ın CEO'su Tim Cook: Evet, Geyim! ​Motorola'dan Yeni "Ucuz ve Güçlü" Telefon: Motorola Droid Turbo iPad Air 2 ve iPad Mini 3, Apple Online Store’da Satışa Çıktı Samsung ve Apple’ın Artık Daha Büyük Bir Rakibi Var: Xiaomi Dünyanın En İnce Telefonu: Oppo R5 Samsung Galaxy A7'nin Sistem Özellikleri Ortaya Çıktı