HTC One M8'in Özellikleri ve Tanıtımı HTC One M8'in lansmanının başlamasına yaklaşık bir saat kaldı. Gelişmeleri an ve an buradan takip edebilirsiniz. HTC One M8'de en önemli özellik ise şimdilik Sense TV olarak biliniyor.

Sense TV ile cep telefonunuzu, televizyon kumandasına çevirerek akıllı televizyonlar için tasarlanmış özel bir kumandaya çevirebilirsiniz.

HTC One'da derin bir hassaslığa sahip olan çift arka kamera var. Bu etkinlikte kameraların tam olarak ne yapabildikleri de açıklanacak. Biz bu bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşacağız.

2.4 GHz ve Qualcom Snapdragon 801 işlemciye sahip M8'de grafik işlem birimi olarak da Adreno 330'u kullanmış.

Arka tarafında bulunan iki kamera ile fotoğraf derinliğini bambaşka boyutlara taşıyan M8, fotoğraf efektleme konusunda da alışılmamış bir başarı yakalamayı planlıyor.

Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar iWatch'ın Fiyatı 400 Dolar mı Olacak? Yeni Görüntü ve Özellikleriyle: Lenovo Vibe X2 Sony SmartWatch ve SmartBand Talk Casper Via V8 İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam Samsung ve Nokia'dan Galaxy Cihazlara HERE Maps İnsansız Teslimat Hava Aracında Amazon'a Rakip: Google X Project Wing
Bakmadan Geçmeyin! x
Galaxy Tab S'in Arkasındaki Delikler Ne İşe Yarıyor? Güney Koreliler Telefonlarını Suyla Şarj Edecekler