HTC One M8'in Özellikleri ve Tanıtımı HTC One M8'in lansmanının başlamasına yaklaşık bir saat kaldı. Gelişmeleri an ve an buradan takip edebilirsiniz. HTC One M8'de en önemli özellik ise şimdilik Sense TV olarak biliniyor.

Sense TV ile cep telefonunuzu, televizyon kumandasına çevirerek akıllı televizyonlar için tasarlanmış özel bir kumandaya çevirebilirsiniz.

HTC One'da derin bir hassaslığa sahip olan çift arka kamera var. Bu etkinlikte kameraların tam olarak ne yapabildikleri de açıklanacak. Biz bu bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşacağız.

2.4 GHz ve Qualcom Snapdragon 801 işlemciye sahip M8'de grafik işlem birimi olarak da Adreno 330'u kullanmış.

Arka tarafında bulunan iki kamera ile fotoğraf derinliğini bambaşka boyutlara taşıyan M8, fotoğraf efektleme konusunda da alışılmamış bir başarı yakalamayı planlıyor.

Webtekno mobil uygulaması çıktı ve sen hala indirmedin mi?


Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar Reklam Amaçlı SMS, E-posta ve Aramalar Yasaklanıyor Jolla’nın Sailfish İşletim Sistemli Tabletine, Indiegogo’da Rekor Bağış Geldi Android Lollipop ve IOS 8'in Benzer Özellikleri ve Birbirinden Farkları ​Android ve iPhone’da Klavye Kısayolu Oluşturma Call of Duty: Advanced Warfare İncelemesi Google, Yer İmi Yöneticisine Yeni Görevler Veriyor