WhatsApp'ta Büyük Hata! WhatsApp'ta Büyük Hata! Google'dan 1 Milyon Dolar Ödüllü Yarışma: Little Box Challenge Google'dan 1 Milyon Dolar Ödüllü Yarışma: Little Box Challenge Foursquare'in Logosu ve Uygulaması Değişiyor! Foursquare'in Logosu ve Uygulaması Değişiyor!
HTC One M8'in Özellikleri ve Tanıtımı HTC One M8'in lansmanının başlamasına yaklaşık bir saat kaldı. Gelişmeleri an ve an buradan takip edebilirsiniz. HTC One M8'de en önemli özellik ise şimdilik Sense TV olarak biliniyor.

Sense TV ile cep telefonunuzu, televizyon kumandasına çevirerek akıllı televizyonlar için tasarlanmış özel bir kumandaya çevirebilirsiniz.

HTC One'da derin bir hassaslığa sahip olan çift arka kamera var. Bu etkinlikte kameraların tam olarak ne yapabildikleri de açıklanacak. Biz bu bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşacağız.

2.4 GHz ve Qualcom Snapdragon 801 işlemciye sahip M8'de grafik işlem birimi olarak da Adreno 330'u kullanmış.

Arka tarafında bulunan iki kamera ile fotoğraf derinliğini bambaşka boyutlara taşıyan M8, fotoğraf efektleme konusunda da alışılmamış bir başarı yakalamayı planlıyor.

Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar Foursquare'in Logosu ve Uygulaması Değişiyor! İngiltere'de Korsan İçerik Artık Suç Değil Twitter'da Oppo ve LG Atışması Apple'dan Öğrencilere iPad ve Mac İndirimi Gta 5'in Türkçe Altyazı Projesinden İlk Video Geldi Xbox One'ın Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu
Bakmadan Geçmeyin! x
Google'dan 1 Milyon Dolar Ödüllü Yarışma: Little Box Challenge Foursquare'in Logosu ve Uygulaması Değişiyor!