HTC One M8'in Özellikleri ve Tanıtımı HTC One M8'in lansmanının başlamasına yaklaşık bir saat kaldı. Gelişmeleri an ve an buradan takip edebilirsiniz. HTC One M8'de en önemli özellik ise şimdilik Sense TV olarak biliniyor.

Sense TV ile cep telefonunuzu, televizyon kumandasına çevirerek akıllı televizyonlar için tasarlanmış özel bir kumandaya çevirebilirsiniz.

HTC One'da derin bir hassaslığa sahip olan çift arka kamera var. Bu etkinlikte kameraların tam olarak ne yapabildikleri de açıklanacak. Biz bu bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşacağız.

2.4 GHz ve Qualcom Snapdragon 801 işlemciye sahip M8'de grafik işlem birimi olarak da Adreno 330'u kullanmış.

Arka tarafında bulunan iki kamera ile fotoğraf derinliğini bambaşka boyutlara taşıyan M8, fotoğraf efektleme konusunda da alışılmamış bir başarı yakalamayı planlıyor.

Webtekno, sosyal medya ödüllerinde "En İyi Youtube Kanalı" dalında aday! Desteğinizi bekliyoruz.


Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar Apple ve Microsoft Kullanıcıları Arasındaki Anket Galaxy Note 4'ün Çekiç ve Bıçakla İmtihanı General Mobile Discovery 2 Mini'nin Fiyatı ve Özellikleri Xiaomi Redmi Note İncelemesi İnternet Artık Davranışlarımızı Kontrol Edecek Android, iOS ve Windows Phone Uyumlu Akıllı Saat: Blocks