HTC One M8'in Özellikleri ve Tanıtımı HTC One M8'in lansmanının başlamasına yaklaşık bir saat kaldı. Gelişmeleri an ve an buradan takip edebilirsiniz. HTC One M8'de en önemli özellik ise şimdilik Sense TV olarak biliniyor.

Sense TV ile cep telefonunuzu, televizyon kumandasına çevirerek akıllı televizyonlar için tasarlanmış özel bir kumandaya çevirebilirsiniz.

HTC One'da derin bir hassaslığa sahip olan çift arka kamera var. Bu etkinlikte kameraların tam olarak ne yapabildikleri de açıklanacak. Biz bu bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşacağız.

2.4 GHz ve Qualcom Snapdragon 801 işlemciye sahip M8'de grafik işlem birimi olarak da Adreno 330'u kullanmış.

Arka tarafında bulunan iki kamera ile fotoğraf derinliğini bambaşka boyutlara taşıyan M8, fotoğraf efektleme konusunda da alışılmamış bir başarı yakalamayı planlıyor.

Webtekno mobil uygulaması çıktı ve sen hala indirmedin mi?


Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar Xperia Z4’ün Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı ​18,3 inç Dokunmatik Ekranlı Klavye: 101 touch Dying Light Yeni İnteraktif Bir Video Yayınlandı Yerli Yapım Mobil Oyun Kral Yılan: Gerçek Avcı İncelemesi iPhone 5 ve 5S’le Kulaklarınızı Muayene Edebileceksiniz Instagram’da Sahte Hesaplar Silindi, Tüm Gerçekler Ortaya Çıktı