HTC One M8'in Özellikleri ve Tanıtımı HTC One M8'in lansmanının başlamasına yaklaşık bir saat kaldı. Gelişmeleri an ve an buradan takip edebilirsiniz. HTC One M8'de en önemli özellik ise şimdilik Sense TV olarak biliniyor.

Sense TV ile cep telefonunuzu, televizyon kumandasına çevirerek akıllı televizyonlar için tasarlanmış özel bir kumandaya çevirebilirsiniz.

HTC One'da derin bir hassaslığa sahip olan çift arka kamera var. Bu etkinlikte kameraların tam olarak ne yapabildikleri de açıklanacak. Biz bu bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşacağız.

2.4 GHz ve Qualcom Snapdragon 801 işlemciye sahip M8'de grafik işlem birimi olarak da Adreno 330'u kullanmış.

Arka tarafında bulunan iki kamera ile fotoğraf derinliğini bambaşka boyutlara taşıyan M8, fotoğraf efektleme konusunda da alışılmamış bir başarı yakalamayı planlıyor.

Webtekno akıllı telefon hediye ediyor! Katılmak için tıkla!

Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar Android L, Galaxy S5 ve Note 4 İçin Kasım Ayında Gelecek Youtube'a Like ve Dislike Dışında Yeni Düğmeler Geliyor iPhone 5 ve 5S'in Fiyatları Düşüyor iPhone 7 Çok Daha İnce Olacak İngiliz Hacker, Canon Marka Yazıcıya Doom Oynattı Intel'den Dizüstü Bilgisayarlara İkinci Ekran
Bakmadan Geçmeyin! x
iPhone 6'nın Kamera Çıkıntısı Gizlenmiş! Zenginlerin Facebook'u: Netropolitan