Instagram'ın Yeni Uygulaması Daha Çıkmadan Ortalığı Karıştırdı! Instagram'ın Yeni Uygulaması Daha Çıkmadan Ortalığı Karıştırdı! Apple Cihazlara Radyo mu Geliyor? Apple Cihazlara Radyo mu Geliyor? Yastık Altında Duran Galaxy S4 Yandı! Yastık Altında Duran Galaxy S4 Yandı!
HTC One M8'in Özellikleri ve Tanıtımı HTC One M8'in lansmanının başlamasına yaklaşık bir saat kaldı. Gelişmeleri an ve an buradan takip edebilirsiniz. HTC One M8'de en önemli özellik ise şimdilik Sense TV olarak biliniyor.

Sense TV ile cep telefonunuzu, televizyon kumandasına çevirerek akıllı televizyonlar için tasarlanmış özel bir kumandaya çevirebilirsiniz.

HTC One'da derin bir hassaslığa sahip olan çift arka kamera var. Bu etkinlikte kameraların tam olarak ne yapabildikleri de açıklanacak. Biz bu bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşacağız.

2.4 GHz ve Qualcom Snapdragon 801 işlemciye sahip M8'de grafik işlem birimi olarak da Adreno 330'u kullanmış.

Arka tarafında bulunan iki kamera ile fotoğraf derinliğini bambaşka boyutlara taşıyan M8, fotoğraf efektleme konusunda da alışılmamış bir başarı yakalamayı planlıyor.

Bu Konuyla İlgili Diğer Yazılar Instagram'ın Yeni Uygulaması Daha Çıkmadan Ortalığı Karıştırdı! Akıllı Telefonlardan İnternet Hız Testi Nasıl Yapılır Sahte Adobe Flash Virüsü ve Çözüm Yöntemleri Yeni Nesil GTA 5'in Çıkış Tarihi Belli Oldu Angry Birds: Transformers'ın Tanıtım Videosu Geldi Webtekno Bayram Kampanyası İle Akıllı Saat ve Kulaklık Veriyor!
Bakmadan Geçmeyin! x
Instagram'ın Yeni Uygulaması Daha Çıkmadan Ortalığı Karıştırdı! Laptopum Çok Isınıyor Ne Yapmalıyım?