53
18
6
2
0
Dünyanın en büyük yazılım şirketi konumunda bulunan Microsoft, Windows 10 ile hem bilgisayar hem tablet hem de ikisi bir arada cihaz kullanıcılarına stabil ve donanımlı bir işletim sistemi sunmaktadır. Ev kullanıcıları için genellikle Windows 10 Home sürümü tavsiye ediliyor olsa da çok daha özellikli bir sürüm olan Windows 10 Pro, kullanıcılara ek olarak Domain Join, Grup İlkesi Yönetimi, Bitlocker, Internet Explorer Kurumsal Modu, Assigned Access 8.1, Uzaktan Masaüstü, Hyper-V istemci ve Direct Access gibi bazı önemli ek özellikler de sunmaktadır.

Windows 10 Pro, performansı, stabilitesi ve özellikleri ile kendi kanıtlamış bir işletim sistemi olsa da erişmek o kadar da kolay değildir. Microsoft, lisanslı Windows 10 Pro sürümü için 1000 TL gibi astronomik bir fiyat belirlemiş durumda. Üstelik dolar kurunun son dönemdeki yükselişi, olası bir fiyat artışını da akıllara getiriyor. Peki Windows 10 Pro’ya uygun fiyatlı olarak sahip olmanın bir yolu yok mu? Elbette var.

Lisans ve ürün anahtarı pazarındaki rakiplerine göre nispeten yeni olan Goodoffer24.com, uygun fiyatlı ürünleri ve hızlı teslimat garantisi ile Windows 10 Pro’ya makul fiyatlarla sahip olmak için muhteşem bir çözüm oluşturuyor. Üstelik Goodoffer24.com sayesinde yalnızca Microsoft ürünlerine değil Playerunknown's Battlegrounds ya da Dirt 4 gibi pek çok popüler oyuna da uygun fiyatlı olarak sahip olabilirsiniz.

Eğer resmi satış fiyatı 1000 TL olan Windows 10 Pro’ya Goodoffer24.com üzerinden sahip olmak isterseniz, webtekno15 promosyon kodu ile birlikte sadece 11.90 dolara bir etkinleştirme anahtarı satın alabilirsiniz. Kur ne kadar artarsa artsın, Goodoffer24.com’da karlı çıkan siz olacaksınız.

Neden Goodoffer24.com’u tercih etmelisiniz?

Yalnızca Windows ya da Office gibi yazılımları değil, Playerunknown's Battlegrounds gibi popüler oyunları da bulabileceğiniz Goodoffer24.com’da birinci kalite hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler, e-posta aracılığı ile tarafınıza en kısa sürede ulaştırılır. Böylece kargo beklemekle zaman kaybetmez, kargo ücretini dert etmezsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde ise müşteri hizmetleri 24 saat size yardımcı olmak için hizmet veriyorlar.

Goodoffer24.com’da alışveriş nasıl yapılır?

Goodoffer24.com’da alışveriş yapmak, herhangi bir web sitede alışveriş yapmak kadar kolaydır. Öncelikle satın almak istediğiniz ürünü ‘Add to cart’ butonuna tıklayarak sepetinize atın. Ardından alışveriş sepetinizin bulunduğu sayfayı açın ve sağ altta bulunan ‘Apply coupon code’ bölümüne webtekno15 promosyon kodunu girin. ‘Apply Discount’ butonunu tıkladıktan sonra ödeme sayfasındaki bilgileri tamamlayın ve siparişinizi onaylayın. Satın aldığınız ürün, en kısa süre içinde e-posta adresinize iletilecektir.

53
18
6
2
0
Emoji İle Tepki Ver
53
18
6
2
0