• Anasayfa
  • Oyun
  • 25 Haziran'da Ücretli Olacak Battle Royale Oyunu Ücretsiz

25 Haziran'da Ücretli Olacak Battle Royale Oyunu Şu An İçin Ücretsiz!

68
39
12
11
11
25 Haziran'da Ücretli Olacak Battle Royale Oyunu Şu An İçin Ücretsiz!
Battle Royale teması dünyayı kasıp kavurmaya devam ederken 25 Haziran'a kadar ücretsiz indirebileceğiniz bir oyun ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi şu an oyun dünyası PUBG ve Fornite ile kasıp kavruluyor. Twitch yayınlarının %70'ini bu iki oyun oluşturuyor ve Battlefield gibi sağlam temelli oyunlar dahi bu oyun modu üzerinden yeni yapımlarını duyuruyorlar.

Hal böyleyken 69 TL'lik fiyatıyla PUBG ve daha çizgi film vari grafikleriyle belli bir kesimin hoşuna gitmeyen Fortnite tek alternatif değil. Oyun yapımcıları bu türün üzerine giderek yeni alternatifler üretmeye çalışıyorlar. Sizlere bugün ücretsiz olacağı haberini verdiğimiz oyun da bunlardan biri: Cuisine Royale.

Eğer ki siz de bu oyuna ücret ödemeden bu oyuna sahip olmak istiyorsanız, son tarih 25 Haziran olacak. O tarihten sonra oyunun ücretli olacağı belirtildi ancak fiyatı da henüz belli değil. Bu durumda yeni dönemin fenomenlerinden biri olması mümkün olabilcek bu oyunu kaçırmak istemiyorsanız, buraya tıklayarak Steam kütüphanenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

68
39
12
11
11
Emoji İle Tepki Ver
68
39
12
11
11