4. Kelebek Robot Olimpiyatları 20-21 Mayıs Tarihlerinde Başlıyor

5
0
0
0
0
Her yıl yüzlerce misafir ağırlayan Kelebek Robot Olimpiyatları, bu yıl dört farklı kategoriden oluşacak. Her yaştan teknolojiseverin katılabileceği etkinlikte; yarışmacılar kıyasıya mücadele ederken, ziyaretçiler de doyasıya eğlenecekler.

Gebze Teknik Üniversitesi bünyesinde düzenlenen 4. KelebekRO, 20-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında misafirlerini ağırlayacak. 

Teknoloji dünyasının en yenilikçi ve yaratıcı fikirlerinin bir araya geldiği KelebekRO, ziyaretçilerine teknolojinin geleceği hakkında pek çok bilgi sunacak. 

Uluslararası Kelebek Robot Olimpiyatları, misafirlerini bekliyor

KelebekRO, ziyaretçilerin teknolojinin geleceği hakkında birçok şey deneyimleyecekleri, aynı zamanda teknoloji meraklıları için eğlenceli bir fırsat yakalayacakları unutulmaz bir etkinlik olacak.  

Gebze Teknik Üniversitesi Robotik ve Otomasyon Kulübü tarafından düzenlenen Uluslararası Kelebek Robot Olimpiyatları’nın dördüncüsü, bu yıl 20-21 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek. Yarışmacılar; Çizgi İzleyen, Mini Sumo, Hünkar Çayırı ve Serbest olmak üzere 5 kategoride yarışacak. Etkinlik boyunca çeşitli çekilişler, ikramlar, oyunlar ve sürpriz etkinlikler de olacak. 

5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0