• Anasayfa
  • Acer
  • Acer, Mart’ta Yeni Akıllı Telefonlarını Tanıtacak

Acer, Mart’ta Yeni Akıllı Telefonlarını Tanıtacak

0
0
0
0
0
Acer, Mart’ta Yeni Akıllı Telefonlarını Tanıtacak
Liquid E3 ve Liquid Jade isimli akıllı telefonlarıyla beklediği ilgiyi göremeyen Acer’ın, Mart ayında düzenlenecek olan MWC 2015 etkinliğinde yeni akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor.
Liquid E3 ve Liquid Jade isimli akıllı telefonlarıyla beklediği ilgiyi göremeyen Acer’ın, Mart ayında düzenlenecek olan MWC 2015 etkinliğinde yeni akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor.

Acer’ın CEO’su Jason Chen, firmanın Windows Phone telefonları üreteceğiyle ilgili yapılan dedikoduları doğruladı. Windows 10’un lansmanında açıklandığı üzere telefonların masaüstü Windows 10’u çalıştıracağını düşünürsek Acer’ın Microsoft’la olan ilişkisini güçlendirmek istediğini söyleyebiliriz.Acer, Mart ayında düzenlenecek olan  MWC kongresinde, giriş seviyesinde akıllı telefonlar tanıtacak. Şimdilik bu cihazlarla ilgili detaylı bilgiler mevcut değil, fakat giriş seviyesindeki akıllı telefonların üç aşağı beş yukarı hangi özelliklerde ve fiyat aralığında olacağını tahmin etmek zor değil. (illa da örnek ver diyorsanız 1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza, 5 MP arka, 1.3 MP ön kamera, işlemci olarak en fazla Snapdragon 400 ya da MediaTek MT6572 kullanılabilir)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0