• Anasayfa
  • Acer
  • Acer, İlk Windows 10'lu Akıllı Telefonu Çıkarabilir

Acer, İlk Windows 10'lu Akıllı Telefonu Çıkarabilir

0
0
0
0
0
Acer, İlk Windows 10'lu Akıllı Telefonu Çıkarabilir
Microsoft’un bu yılın sonlarına doğru Windows 10’u kullanıma sunması bekleniyor. Ayrıca şirketin işletim sisteminin lisansını ücretsiz yapması, akıllı telefon üreticilerinin Windows 10’lu akıllı telefon üretmesini teşvik etmişti.
Microsoft’un bu yılın sonlarına doğru Windows 10’u kullanıma sunması bekleniyor. Ayrıca şirketin işletim sisteminin lisansını ücretsiz yapması, akıllı telefon üreticilerinin Windows 10’lu akıllı telefon üretmesini teşvik etmişti. Bunu değerlendirmek isteyen Acer, MWC 2015’te ilk Windows 10’lu akıllı telefon duyurusunu gerçekleştirebilir.

Uzak Doğu’dan gelen haberlere göre Acer, MWC 2015’te Windows 10’lu bir akıllı telefonun duyurusunu yapacak. Telefonun orta seviyede bir donanıma sahip olması bekleniyor.

Tabii bu lansmanın yapılmasının ardından telefonun çıkış tarihiyle Windows 10’un çıkış tarihinin bir olması gerekiyor. Yani Acer’ın yeni akıllı telefonu, muhtemelen bu yılın sonlarına doğru satış raflarındaki yerini alacak.Bunun dışında Acer’ın Liquid Jade serisine ait farklı bir Android akıllı telefonla birlikte giyilebilir cihaz cihaz duyuracağı söyleniyor. Bu ürünlerin teknik ve donanımsal özellikleriyle ilgili bir bilgi de henüz bulunmuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0