• Anasayfa
  • Adobe
  • Photoshop ile Yarattığınız Eserlerinizi Satabileceksiniz!

Photoshop ile Yarattığınız Eserlerinizi Satabileceksiniz!

1
0
0
0
0
Photoshop ile Yarattığınız Eserlerinizi Satabileceksiniz!
Adobe'un Creative Cloud sisteminden tasarımcıları ve geliştiricileri sevindirecek hareket.
Adobe Creative Cloud sisteminde tasarımcıları ve geliştiricileri sevindirecek bir hareket yaptı ve "Creative Cloud Market" adlı sistemi aktif etti. Aktif edilen sistemin adından da anlaşılacağı üzere bu sistem bir market ve bu sistem içerisinde Creative Cloud bünyesinde bulunanan programların içerikleri satılacak.

Kullanıcılar Photoshop'ta çizdiği bir karakteri Creative Cloud Market üzerinde satışa çıkarabilecek. Örneğin bir kedi tasarımına ihtiyacınız var hemen Creative Cloud Market'a gidip kafanızda ki tasarıma en uygun olan tasarımı indirebilirsiniz.

Şuanda Creative Cloud Market'ta bulunan ürünlerin neredeyse tamamı Behance adlı sitede kullanıcıları çizdiği tasarımlar yer alıyor(behance'a tasarımcıları kendi yaptıkları çizimleri veya tasarımları yayınladıkları bir sosyal ağ sitesi diyebiliriz.)Şuan için Creative Cloud üzerinde ücretli içerik bulunmuyor ancak ilerleyen zamanlarda kesinlikle ücretli içeriklerde sistem içerisinde ki yerini alacaktır.

Kullanıcılar kendi yaptıkları tasarımları bu sisstem üzerinden satıp ek gelir elde edebilirler. Üstelik bu sistemin bir diğer güzel yanı satın aldığınız tasarım direkt olarak Photoshop ya da kullandığınız programa eklenmesi. Creative Cloud Market'a benzer pek çok sistem yer alsa da bu sistemlerden satın aldığınız ürünler size paketlenmiş olarak geliyor ve bu ürünleri kurmanız gerekiyor. Ancak Creative Cloud Market'ta satın alacağınız ürünler direkt olarak programınıza eklenecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0