• Anasayfa
  • Adobe
  • Yaratıcı Fikirlere Adobe'den Can Suyu: Kickbox

Yaratıcı Fikirlere Adobe'den Can Suyu: Kickbox

0
0
0
0
0
Yaratıcı Fikirlere Adobe'den Can Suyu: Kickbox
Ülkemizde daha çok Photoshop ve Flash yazılımları ile bilinen Adobe, yaratıcı fikirleri desteklemeye devam ediyor. Fikirlerin kaybolup gitmesinden dolayı depresyona giren ekip bu durumdan kurtulmak için Kickbox isimli bir rehbere başvurmuş. 
Ülkemizde daha çok Photoshop ve Flash yazılımları ile bilinen Adobe, yaratıcı fikirleri desteklemeye devam ediyor. Fikirlerin kaybolup gitmesinden dolayı depresyona giren ekip bu durumdan kurtulmak için Kickbox isimli bir rehbere başvurmuş. 

Gizemli görünüşüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Kickbox, henüz fikir aşamasında olan bir projenin faaliyete geçmesi için ilk gazı veriyor. İçerisinde 1000 dolar limitli bir kredi kartı bulunan kutunun içerisinde birde kitapçık yer alıyor. 6 maddeden oluşan kitapçık, fikir sahiplerinin motivasyonunu sağlıyor ve etkinlik planlarıyla daha programlı bir yol çizmelerine yardımcı oluyor. Kickbox’ı tam anlamıyla uygulayabilmek için kitapçığın tamamını internet sitesinden yayınlayan ve birinci elden kopyalanmasına izin veren projeye buradan ulaşabilirsiniz.
 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0