• Age of Empires II: Definitive Editon, Yarın Çıkıyor

Age of Empires II: Definitive Editon, Yarın Bir Sürprizle Birlikte Çıkıyor

30
2
2
1
0
Age of Empires II: Definitive Editon, Yarın Bir Sürprizle Birlikte Çıkıyor
Strateji oyunu denilince akla ilk gelen oyunlardan bir tanesi olan Age of Empires’ın ikinci oyunu Age of Empires II’nin “Definitive Edition”ı yarın satışa sunuluyor.

Strateji oyunu denilince akla ilk gelen oyunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz ki Age of Empires’tır. Strateji oyunu Age of Empires’ı sevenleri sevindirecek bir bilgi ortaya çıktı: Age of Empires II: Definitive Edition, yarın (14 Kasım) birkaç farklı ülkede çıkış yapacak.

Ülkelere göre farklı saatlerde çıkış yapacak olan oyun, ABD’nin doğu yakasında öğlen 11 sularında çıkış yapacak. Oyunun Steam sayfasına göreyse Türkiye’de çıkmasına yaklaşık 1 gün (23 saat) bulunuyor.

Age of Empires IV Oynanış Videosu Yolda

Yarın, Age of Empires II: Definitive Edition’ın yanı sıra Age of Empires IV’in de oynanış videosunun yayınlanması bekleniyor. Windows Central’dan Cale Hunt ise oyunla ilgili beklentilerini ve düşüncelerini şöyle dile getirdi:

“Daha önce bahsettiğim sorunlara rağmen Age of Empires II: Definitve Edition’ı oynamak ve henüz gördüğüm ufak değişiklikleri ortaya çıkarmaya devam etmek için oldukça sabırsızım. En iyi RTS (gerçek zamanlı strateji) oyunlarından bir tanesinin yaptığı gerçek bir güncelleme ve oynamak için daha keyifli olamazdım.”

Çoğu zaman olduğu gibi Age of Empires II: Definitive Edition, Microsoft Store ve Steam üzerinden satın alınabilecek. Oyun, ayrıca PC için Xbox Game Pass’in de parçası olacak. Oyun, hem Microsoft Store’da hem de Steam’de 56,25 TL’den satışa sunulacak.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo ya da AMD Athlon 64x2 5600+
  • RAM: 4 GB
  • Grafik kartı: Nvidia GeForce GT 420, ATI Radeon HD 6850, Intel HD Graphics 3000 ve üstü modeller
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Peki, siz Age of Empires II: Definitive Edition hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunu yarın satın alacak mısınız? Yoksa fiyatının biraz daha düşmesini mi bekleyeceksiniz? Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.windowscentral.com/age-empires-ii-definitive-edition-pc-launch-times-revealed
30
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
30
2
2
1
0