Hayatınızı Kolaylaştıran Akıllı Kilit: Okidokeys

0
0
0
0
0
Ardı arkası kesilmeyen akıllı ev teknolojilerine bir yenisi daha eklendi. Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaya yarayan icatlar kaybolan veya unutulan anahtarlar sorununa çözüm bulmayı hedefliyor. 
Ardı arkası kesilmeyen akıllı ev teknolojilerine bir yenisi daha eklendi. Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaya yarayan icatlar kaybolan veya unutulan anahtarlar sorununa çözüm bulmayı hedefliyor. 

Okidokeys akıllı kilit, içerisinde birçok fonksiyon bulunduruyor ve sizi günlük hayatta karşılaşabileceğiniz zorluklardan koruyor. Bluetooth kilit olarak da adlandırılan cihaz içerisinde radyo frekansı kullanarak nesneleri tekil ve otomatik olarak tanıma (RFID etiketi) teknolojisi barındırıyor. Telefonunuzdaki uygulama sayesinde nerede olursanız olun garaj veya ev kapınızı açıp kapatabileceğiniz cihaz, sistemle uyumlu kartlar, kolyeler ve akıllı bilekliklerle de uyumlu çalışıyor. Ayrıca evinize mahallenizin muslukçusu veya badanacısı gibi sevilen dostlar geleceği zaman anahtarı bakkala bırakmanıza gerek kalmıyor. Bu güvendiğiniz kişilerin akıllı cep telefonlarına bir mesaj gönderiyorsunuz ve mesajı alan kişi akıllı telefonunu kapıda bulunan cihaza tuttuğunda kapı açılıyor. Okidokeys akıllı kilidini tek parça halinde almak isterseniz 190 dolar ödemeniz yeterli. Eğer bütün parçalarına sahip olmak isterseniz 350 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Kaynak 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0