Akıllı Duvar Saati: Coolest Clock

2
0
0
0
0
Akıllı saatlerden sonra gelişen teknoloji, bu projeyle birlikte artık duvar süsü olmaya başlıyor. Aynı zamanda son teknolojiyle donatılmış bu akıllı duvar saat, bir çok özellikle birlikte geliyor
Siz saat kaç diye sorarsınız, saat size bugün şemsiye almadan dışarı çıkma diye uyarır. Ayrıca daha önceden yapmış olduğunuz alışveriş listesini de size hatırlatmayı unutmaz. Bu arada bunları yapan şey sadece duvarınızdaki Ay. Peki, bunların hepsi nasıl oluyor? Yeni üretilen akıllı duvar saati sayesinde.

Akıllı saatlerden sonra gelişen teknoloji, bu projeyle birlikte artık duvar süsü olmaya başlıyor. Aynı zamanda son teknolojiyle donatılmış bu saat bir çok özellikle birlikte geliyor.

Coolest Clock adı ile üretilen saat, Indiegogo isimli bağış toplama sistemi üzerinden bağış toplamakta. Kampanyanın hedefi 20,000 dolar olmasına rağmen şimdiden 144,000 dolara ulaşmış durumda.Saatin arayüzü tamamen kişileştirmeye açık durumda. Birçok farklı arayüzle birlikte gelmesi beklenen saat oldukça hoş gözüküyor. Projeksiyon kullanarak duvara yansıma yapan saat, şu an prototip aşamasında. Twitter ve Facebook ile bağlantı kurabilen saati aynı zamanda telefonunuzdanda kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca haberleride saatten okuyabiliyorsunuz. 

Aralık 2015’te satışa çıkması beklenen akıllı duvar saati şu an 189 dolardan ön sipariş verebiliyorsunuz. Üreticiler saatin satış fiyatını 100 dolara kadar çekmeye çalışacaklarını belirtiyorlar.Sonuç olarak projeksiyon olan bu saati gün ışığında nasıl kullanabileceğimiz şüpheli olsada oldukça hoş ve kullanışlı bir şekilde tasarlamışlar.Kaynak : DigitalTrends
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0