Apple Watch'ın Ekran Maliyeti Ne Kadar?

0
0
0
0
0
​Apple’ın yeni nesil iPhone’larının lansmanı sırasında merakla beklenen diğer ürün de herkesin iWatch olarak tanımladığı ama Apple Watch olarak çıkan akıllı saat. Bu cihazla ilgili size birçok detaylardan bahsetmiştik. Fakat 2015 yılının başlarından itibaren satışa sunulması hedeflenen cihazın, ekranının maliyetiyle ilgili hiç konuşmadık.
Apple’ın yeni nesil iPhone’larının lansmanı sırasında merakla beklenen diğer ürün de herkesin iWatch olarak tanımladığı ama Apple Watch olarak çıkan akıllı saat. Bu cihazla ilgili size birçok detaylardan bahsetmiştik. Fakat 2015 yılının başlarından itibaren satışa sunulması hedeflenen cihazın, ekranının maliyetiyle ilgili hiç konuşmadık.
 
Appleinsider’ın haberine göre 1,6 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekranıyla birlikte Apple Watch’ın ekran çevresinin maliyeti 27.41 dolar. Peki bu fiyat ne anlama geliyor? İlk bakışta ucuzmuş gibi görünen ürünün maliyeti aslında çok yüksek. Apple’ın cihazı 349 dolardan satışa sunacağı düşünülürse, ekran fiyatının bir şekilde telafi edilebileceğini söyleyebiliriz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0