Apple Watch Tesla Otomobilleri Kontrol Edecek

1
0
0
0
0
Teknoloji piyasasının dev isimlerinden Apple’ın CEO’su Tim Cook, şimdiye kadar ürettikleri en kişisel cihaz olan Apple Watch’un Nisan ayında piyasaya sürülüceğini açıklamıştı. Kullanıcıların merakla beklediği saatin piyasaya çıkmasına az bir zaman kala ortalıkta dolaşan haberler, cihaza olan ilgiyi iki katına çıkardı. 
Teknoloji piyasasının dev isimlerinden Apple’ın CEO’su Tim Cook, şimdiye kadar ürettikleri en kişisel cihaz olan Apple Watch’un Nisan ayında piyasaya sürülüceğini açıklamıştı. Kullanıcıların merakla beklediği saatin piyasaya çıkmasına az bir zaman kala ortalıkta dolaşan haberler, cihaza olan ilgiyi iki katına çıkardı. 

Apple Watch’u geliştirmeye devam eden geliştirici ekip, 2014’ün kasım ayında Apple Watch’un geliştirici kitini (SDK) yayınlamıştı. Bu adımdan sonra Eleks Lab isimli yazılım şirketi bu akıllı saat için üçüncü parti Tesla konsept uygulaması geliştirdi ve bu uygulamayla akıllı saatin yeteneklerini ortaya çıkardı. Apple Watch üzerinden Tesla otomobillerinin uzaklığını ve şarj durumunu gösteren API destekli uygulama, arabanın kapısının kilitli olup olmadığını hakkında da kullanıcıyı bilgilendiriyor.  Otomobilin kornasını çalmak, farları açmak-kapatmak ve klima ayarı yapabilmek gibi özellikleri de bulunan saat, geliştiriciler tarafından geliştirilmeye devam ediyor.   
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0