Apple Watch’ın Pil Sorunu, Taşınabilir Şarj ile Çözülecek

0
0
0
0
0
​Apple Watch’un tanıtılmasının ardından şarjıyla ilgili çeşitli haberler ortaya çıkmıştı. Pil süresinin çok kısa olacağı yönündeki eleştirilerin ardından Apple’dan da bazı açıklamalar gelmişti. 
Apple Watch’un tanıtılmasının ardından şarjıyla ilgili çeşitli haberler ortaya çıkmıştı. Pil süresinin çok kısa olacağı yönündeki eleştirilerin ardından Apple’dan da bazı açıklamalar gelmişti. Akıllı saatin çeşitli kullanımlarda gün içerisinde kaç saat dayandığına dair bir rapor hazırlanmıştı. Yine Tim Cook, Apple Watch’un 18 saatlik bir kullanım süresinin bulunduğunu belirtmişti.

Nomad tarafından üretilen taşınabilir şarj cihazı, Apple’ın akıllı saatinin şarj süresiyle ilgili sıkıntıları ortadan kaldıracak gibi duruyor. 80 gram ağırlığında ve 72 x 25 mm boyutunda olan cihaz, 1800mAh pil kapasitesine sahip. Üretici firmanın açıklamalarına göre cihaz tüm USB ile çalışan ürünleri şarj edebiliyor.Ürün 59.99 dolarlık etiket fiyatıyla Haziran ayından itibaren satışa sunulacak. Taşınabilir şarjı Haziran ayında satın alacak olan kullanıcılar, Nisan ayında satışa sunulacak Apple Watch’u bu süre içerisinde kendi pil süresiyle kullanmak zorundalar. 


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0