Android, iOS ve Windows Phone Uyumlu Akıllı Saat: Blocks

0
0
0
0
0
Android, iOS ve Windows Phone Uyumlu Akıllı Saat: Blocks
Blocks isimli firma, Android işletim sisteminin bir sürümünü kullanan akıllı saatini tanıttı. Bu saat Android tabanlı çıkmış olmasına rağmen iOS ve Windows Phone uyumluluğuna da sahip.
Blocks isimli firma, Android işletim sisteminin bir sürümünü kullanan akıllı saatini tanıttı. Bu saat Android tabanlı çıkmış olmasına rağmen iOS ve Windows Phone uyumluluğuna da sahip.
 
Akıllı saat, işletim sistemi füzyonuyla Samsung ya da LG akıllı telefonları dışında, iPhone üzerinden de kullanılabilecek. SIM kart girişine sahip olan cihazla telefon görüşmesi de yapabileceksiniz. Ayrıca kamera, mikrofon, GOS, kalp atışı ölçümü gibi akıllı saatlerde bulunan genel özellikleri dışında, işlemcisi Intel ile donatılmış.
 
Blocks, özelleştirilebilir olmasının yanı sıra kordon mekanizmasıyla da dikkat çekiyor. Çok sayıda kordon rengi sunan Blocks, değiştirilebilir kapaklar sayesinde çok yönlü kullanıma olanak sağlıyor. Saatiniz yanınızdayken eğer spor yapacaksınız, cepte taşıyabileceğiniz forma sahip. Bu ürünle ilgili üretici firma bir de video hazırlamış.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0