Gear S, Türkiye’de Satışa Sunuldu

1
0
0
0
0
​SIM kart girişli ve geniş ekranıyla Samsung’un akıllı saati Gear S, ülkemize 999 TL satış fiyatıyla giriş yaptı. SIM kart desteğiyle birlikte diğer akıllı saatlere oranla daha pahalı olacağı başından beri söylenen Gear S’in bu fiyatı aslına bakarsanız beni şaşırtmadı.
SIM kart girişli ve geniş ekranıyla Samsung’un akıllı saati Gear S, ülkemize 999 TL satış fiyatıyla giriş yaptı. SIM kart desteğiyle birlikte diğer akıllı saatlere oranla daha pahalı olacağı başından beri söylenen Gear S’in bu fiyatı aslına bakarsanız beni şaşırtmadı.
 
Gear S, 2 inç boyutunda, 360 x 480p çözünürlüklü Super AMOLED ekrana sahip. Tizen işletim sistemiyle çalışan cihazda, 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli Exynos yonga, 512 RAM ve 4GB depolama alanı bulunuyor.
 
Gear S’teki SIM kart desteğiyle birlikte, telefonunuzdan uzak olduğunuz zamanlarda bile 3G, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısıyla arama yapmanıza, gelen aramaları ve mesajları yanıtlamanıza olanak sağlıyor.


 
Son olarak fiyatıyla ilgili fikrimi söyleyecek olursam, 999 TL beklediğim ama yine de fazla olduğunu düşündüğüm bir rakam. Tabii ki özellikleriyle diğer akıllı saatlerden kendisini ayırıyor, ama bu cihazı istiyor olmama rağmen fiyatından dolayı almayı düşünmüyorum.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0