LG G Watch R Yuvarlak Ekranlı Akıllı Saatin Videosu Yayınlandı

1
0
0
0
0
LG G Watch R Yuvarlak Ekranlı Akıllı Saatin Videosu Yayınlandı
LG, önümüzdeki ay LG G Watch R ismindeki yuvarlak ekranlı akıllı saatini önümüzdeki ay satışa sunacak. O saatin video görüntüleri ise haber detayımızda...
Akıllı saat piyasasının ilk yuvarlak ekranlısı olan Moto 360'ı ve tüm özelliklerini şuradaki haberimizde sizlere aktarmıştık. Youtube kanalında bir video yayınlayan LG, geçen ay piyasaya sürülen Android saatin ardından hiç vakit kaybetmeden ikinci çözümünü de gün yüzüne çıkardı.

LG G Watch R adı verilen saat, gerçekten yuvarlak ekranlı çözüme sahip olacak. Moto 360'ın alt kısmında yer alan devre kartı ve ışık sensörünü bünyesinde barındıran siyah bölge, saatin tam olarak yuvarlak ekrana sahip olmasını engelliyor. Ekranın çerçevesine yerleştirilen uyarı ışığı, LG G Watch R'yi bir gömlek daha yukarı çıkarıyor. Tanıtılan saat videosunda birçok saat yüzüne ve aygıtın temsili görüntülerine yer verilse de Güney Koreli üreticinin ikinci saatinde nasıl bir tasarım kullandığı bilinmiyor. 

IFA 2014 teknoloji fuarında sergilenecek olan LG G Watch R'nin ilk görüntülerine, aşağıdaki videomuzdan ulaşabilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0