Motorola'nın Yeni Akıllı Saati Gelebilir

0
0
0
0
0
Geçen yıl yayınlanan Motorola’nın Moto 360 akıllı saatinin, önümüzdeki günlerde belki de yeni versiyonu çıkabilir. Görünüşe göre akıllı saatler de,akıllı telefonlar gibi sık sık güncelleme alacak.
Geçen yıl yayınlanan Motorola’nın Moto 360 akıllı saatinin, önümüzdeki günlerde belki de yeni versiyonu çıkabilir. Görünüşe göre akıllı saatler de akıllı telefonlar gibi sık sık güncelleme alacak. Peki bunu hangi bilgiye dayanarak söylüyoruz? Geçen günlerde Lenovo’nun CEO’sunun tweet'leediği fotoğrafları baz alarak.

Bu çok büyük ihtimalle Motorola’nın yeni akıllı saat ürettiğinin göstergesi. Ancak bilgiler sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Phandroid'in haberine göre Motorola ile olan yakın bağlarından yola çıkarak, sitede yapılan haberin doğru olduğu kanısına varıyoruz. Haber, Motorola’nın yeni bir giyilebilir alet yaptığı yönünde. Haberin kaynağı olarak Mundelein şehrini gösteren Phandroid, bu şehrin Motorolo’nun Chicago’da ki merkezine çok uzak olmadığını da belirtiyor.Saatin adı resmi olarak duyulmadı ama kod adı olarak Smelt kullanılıyor. Saat, Android 5.1 ile uyumlu, ayrıca 360x360 çözünürlüğe sahip olacak.

Kaynak: Phandroid
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0