Pocket'tan Android Wear'a Özel Uygulama Geliyor

0
0
0
0
0
Dokümanlarınızı ya da videolarınızı daha sonra kullanmak ya da izlemek üzere saklayıp cebinize atabildiğiniz, hem mobil, hem de masaüstünde kullanılmakta olan Pocket, Android Wear için çalışmalara başladı. 
Geçtiğimi hafta Google tarafından videoları yayınlanarak kısmen tanıtılan Android Wear, günden güne yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor. 

Bir çok kullanıcının bildiği Pocket, mobil platformun en çok kullanılan uygulamaları arasında yer almakta. Ayrıca masaüstünde de kullanılan Pocket, anımsatıcı mantığında çalışarak videoları veya yazıları daha sonra incelemenize imkan sağlıyor. 

Android Wear'ın ilk üçüncü parti uygulamalarından olacak Pocket, akılı saat üzerinde de son derece iyi bir kullanım deneyimi sağlayacak gibi görünüyor. Şu an prototip olarak sunulan uygulamanın geliştirilme aşaması sürmekte.

Ancak yayınlanan demo görsele bakılarak son derece kullanıcı dostu olacak uygulama, sadece bildirimleri kaydetme özelliğine sahip. Firma yaptığı açıklamada, uygulamanın zaman içerisinde gelişip hemen hemen her bildirim, yazı ve videoyu kaydedeceğini belirtti. Arkadaşlarınıza mesaj veya mail olarak içerik paylaşabilecek olması gelen bilgiler arasında yer almakta. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0