Samsung, Akıllı Saat Pazarının Tek Hakimi

0
0
0
0
0
​Apple’ın 9 Mart’ta akıllı saati Apple Watch’u tanıtmasının ardından akıllı saat piyasası giderek hareketlenmeye başladı. Şu an halihazırda birçok akıllı saat üreticisi bulunuyor, fakat pazarın uzak ara hakimi Samsung.
Apple’ın 9 Mart’ta akıllı saati Apple Watch’u tanıtmasının ardından akıllı saat piyasası giderek hareketlenmeye başladı. Şu an halihazırda birçok akıllı saat üreticisi bulunuyor, fakat pazarın uzak ara hakimi Samsung.

Aşağıda yayımladığımız raporda, Samsung’un 2014 yılı içerisinde 1.2 milyon adet akıllı saat sattığı görülüyor. Samsung, akıllı telefon piyasasındaki rakip şirketlere büyük fark atmış. Bütün bir yıl boyunca Sony’nin ve Lenovo’nun sattığı toplam akıllı saat satışından daha fazla adette satış gerçekleştirilmiş.Samsung, ilerleyen günlerde Apple Watch’un piyasaya sürülmesinin ardından tahtından olabilir. Zira iPhone kullanıcılarının büyük bir bölümü, dört gözle Apple’ın yeni akıllı saatinin piyasaya çıkmasını bekliyor. Bakalım en büyük rakibi de bu pazara dahil olduktan sonra Samsung liderliğini devam ettirebilecek mi.

Kaynak: NDTV.com
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0