Samsung Gear Fit'e Güncelleme Geliyor

1
0
0
0
0
Samsung Gear Fit'e Güncelleme Geliyor
Samsung'un amiral gemisiyle birlikte satışa sunacağı Gear Fit'e yeni bir güncellemeyle sorunların giderilip, yeni özelliklerin geleceği açıklandı.
Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S5 ile birlikte tanıtılan Gear Fit'e güncelleme geleceği duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S5 ile birlikte satışa sunulan yeni akıllı saatin en büyük sorunlarından biri olan dikey çalışmama özelliğinin, yeni güncelleştirme ile giderilmesi bekleniyor.  
 
Gear Fit, eğimli ve dikdörtgen bir yapıda olmasından dolayı, sadece yatay kullanıma uygun olduğu belirtilmişti. Ancak kullanıcılardan gelen şikayetler üzerine Samsung, yeni güncellemeyle birlikte akıllı saati yatay kullanıma göre düzeltecek.  
 
Tabi bu güncelleştirme ile uyku takibi özelliği de geliyor. Böylece saat, uykudayken yataktaki dönüşlerinizi ve ne kadar sağlıklı uyuduğunuz gibi verileri analiz edebilecek. Spor yaparken ise eskiye oranla daha kesin veriler sunacak.
 
Daha fazla kişiselleştirmeye yer verilen saatte, bağlantı sorunlarını giderdiği gibi ufak hataları giderecek. Gear Fit'i daha işlevsel kılacak güncellemenin ise henüz ne zaman çıkacağı belli değil. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0