Apple Watch'a Özel Docklar Ön Siparişe Sunuldu

0
0
0
0
0
Uzun süredir merakla beklenen Apple Watch’ların tanıtılmasından sonra cihaza ait olan tasarımlar da raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Apple Watch Sport, Apple Watch ve Apple Watch Edition modellerini kullanıcılara tanıtan şirket, bu saatlere özel olarak tasarlanan aksesuarlarla da adından söz ettirecek gibi görünüyor.
Uzun süredir merakla beklenen Apple Watch’ların tanıtılmasından sonra cihaza ait olan tasarımlar da raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Apple Watch Sport, Apple Watch ve Apple Watch Edition modellerini kullanıcılara tanıtan şirket, bu saatlere özel olarak tasarlanan aksesuarlarla da adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Akıllı saatlerin tanıtılmasından aylar önce farklı tasarımlarıyla ortaya çıkan aksesuar geliştiricileri, tanıtımın yapılacağı güne kadar birçok dikkat çekici ürünle karşımızı çıkmıştı. Bağış siteleri üzerinden projelerine destek bekleyen geliştiricilerin bazıları ortaya iyi işler çıkarmış, bazıları ise geri planda kalmıştı. Daha önceleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus içinde kılıflar üreten Twelve South uzun süredir üzerinde çalıştığı Apple Watch’ın şıklığına şıklık katacak olan dockları ön siparişe açtı.Uzun süredir üzerinde çalıştığı kılıfların hakkını vermek isteyen Twelve South, docklara farklı özellikler eklemeyi de unutmamış. İlk bakışta şıklığıyla dikkat çeken docklar sayesinde akıllı saatinizi şarj edebiliyor ve aynı zamanda gelen aramalara cevap verebiliyorsunuz. 18 saat olan şarj süresi Apple Watch’ları kolayca şarj edebilen docklar, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle ön siparişe açıldı. Farklı özellikleriyle ve şıklığıyla dikkat çeken docklara sahip olmak için 50 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Ön sipariş vermek aklınıza yattıysa buradan Twelve South’un web sitesine ulaşabilirsiniz.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0