Will.i.am’in Saati Yarın Çıkıyor

0
0
0
0
0
Otomobilden tutunda iPhone kapağına kadar neredeyse tasarlamadık şey bırakmayan ünlü müzisyen Will.i.am, tasarladığı akıllı saatini bu yaz aylarında piyasaya süreceğini açıklamıştı. Fakat çeşitli sorunlar nedeniyle tanıtım tarihini ertelemek zorunda kalan Will.i.am, saatini yarın görücüye çıkarıyor.
Otomobilden tutunda iPhone kapağına kadar neredeyse tasarlamadık şey bırakmayan ünlü müzisyen Will.i.am, tasarladığı akıllı saatini bu yaz aylarında piyasaya süreceğini açıklamıştı. Fakat çeşitli sorunlar nedeniyle tanıtım tarihini ertelemek zorunda kalan Will.i.am, saatini yarın (15 Ekim) görücüye çıkarıyor.
 
Sanatçının yaptığı açıklamalardan yola çıkarsak, saat üzerinden sosyal medya uygulamalarına erişmek, müzik dinlemek ve bir başka cihaza ihtiyaç duymadan arama yapabileceksiniz. Kavisli bir ekrana sahip olan cihazın işletim sisteminin ne olacağına dair bir bilgi henüz yok.

Hakkında şimdilik bu kadar bilgi edinebildiğimiz saatin tüm özelliklerini, saatin tanıtımının yapılacağı etkinliğin ardından öğreneceğiz. Yarın (15 Ekim) tanıtılacak olan saatin adı ve fiyatı etkinlikte belli olacak.  Bonus olarak sanatçının Cody Wise ile birlikte söylediği en sevdiğim şarkısı. (çok eğlencelidir, dinlemeyenler umarım beğenir)
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0