• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus Nord 2'nin Tanıtım Tarihi Açıklandı

Amiral Gemisi Katili OnePlus Nord 2'nin Tanıtım Tarihi Açıklandı

9
2
1
1
0
Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, resmi Twitter hesabından OnePlus Nord 2 modelinin arka tasarımını paylaştı. Mavi renkte olduğunu gördüğümüz cihazın yanında 22 Temmuz günü, Hindistan saatiyle öğleden sonra saat 7 vurgulandı.

Piyasaya sürdüğü ilk Nord modeliyle kullanıcılarının beğenisini toplayan OnePlus’ın Nord 2 modeli hakkında elimizde yeni detaylar bulunuyor. Fiyat performans alanında iddialı ürünler ortaya koyan üretici, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda OnePlus Nord 2 5G’nin de içinde bulunduğu bir tanıtım tarihi verdi.

OnePlus, Hindistan hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, tarih duyurusuna ek olarak içinde Nord 2 5G’nin de bulunduğu bir postere yer verdi. Posterde yeni akıllı telefonun tasarımının nasıl olacağı da gösterildi. En azından görselden gördüğümüz kadarıyla telefon, pek de özel bir tasarıma sahip olmayacak.

OnePlus’tan gelen paylaşım:

  • Tweet'i görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın

OnePlus, yeni akıllı telefonunun tasarımını paylaştığı Tweet'te telefonun 22 Temmuz 17:00'da (TSİ) tanıtılacağını açıkladı. Posterde mavi renkteki OnePlus Nord 2 5G’yi görebiliyoruz. Günümüz trendini yakalayan bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebileceğimiz telefonda 3 kamera ve 1 LED flaş bulunuyor. Bu da daha önce paylaşılan bilgileri doğruluyor. Bu bağlamda bu kameraların 50 MP değerindeki ana kamera, 8 MP değerinde geniş açılı kamera ve 2 MP değerinde bir derinlik kamerası olacağını söylemek yanlış olmaz.

Nord 2 ve OnePlus 9

Son olarak cihazın arka kısmının OnePlus 9 ile oldukça büyük benzerlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Nord 2’nin özelliklerini merak ediyorsanız daha önce paylaştığımız yazımıza göz atabilirsiniz. Cihaz resmi olarak tanıtıldığında yeni detayları sizlere aktarıyor olacağız. Amiral gemisi katili şeklinde nitelendirilen OnePlus Nord 2 hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2021/07/17/oneplus-nord-2-teaser-poster-shows-the-entire-back-design/
9
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
9
2
1
1
0