• Anasayfa
  • Mobil
  • Birbirinden Faydalı Google Lens Filtreleri Yayınlandı

Android ve iOS İçin Birbirinden Faydalı Google Lens Filtreleri Yayınlandı

16
1
0
0
0
Google, I/O 2019 etkinliğinde de duyurduğu yeni Google Lens filtrelerini iOS ve Android kullanıcıları için yayınladı.

Google Asistan, sürekli olarak ekrana dokunmak zorunda kalmadan cihazı kontrol etmek ya da internette bir şeyler aramak için son derece faydalıdır ancak her zaman yüksek sesle telefonumuzla sohbet edemeyiz. Ayrıca aradığımız bazı şeyleri kelimelerle tarif etmek de pek kolay değildir. Google Lens, için yayınlanan yeni özellikler tam olarak bu işe yardımcı oluyor.

Yeni güncelleme ile birlikte Google Lens; çeviri, metin, otomatik, alışveriş ve yemek olmak üzere birbirinden faydalı filtrelere sahip olmuş oluyor. Özellikle çeviri filtresi, Google Lens’in yeteneklerinin en üst düzeyde olduğu filtre olsa da yeni yemek filtresi, çok fazla dışarıda yemek yiyenler için biçilmiş kaftan.

Yemek filtresini kullanmak için bir restorana gittiğinizde menüyü açarak Google Lens’in kamerasını hakkında bilgi öğrenmek istediğiniz yemeğe çevirebilirsiniz. Google Lens, hem yemeğin menüdeki görselden bağımsız olarak gerçekte nasıl göründüğünü gösterecek hem de diğer ziyaretçilerin yemek hakkındaki görüşünü bildirecek.

Kaynak : https://www.slashgear.com/google-lens-new-filters-start-rolling-out-to-ios-android-28578311/
16
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
1
0
0
0