• Anasayfa
  • Android
  • Android Telefonunuzu Bilgisayardan Kontrol Eden Uygulama: AirDroid

Android Telefonunuzu Bilgisayardan Kontrol Eden Uygulama: AirDroid

2
0
0
0
0
AirDroid uygulamasıyla telefonunuzu bilgisayara bağlayabilir, bütün işlerinizi bilgisayar üzerinden halledebilirsiniz.
Android telefonunuzu AirDroid uygulaması ile bilgisayara bağlayabilir ve tüm kontrolleri bilgisayar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Masaüstü kontrol ve AirMirror özellikleri bulunan uygulama, bilgisayar üzeriden WhatsApp, Viber, Line gibi anlık konuşma uygulamalarını kullanmanıza olanak sağlıyor. 

Programın özellikleri tabiki bunlarla sınırlı kalmıyor. AirDroid programı kullanıcılara bilgisayar üzerinden SMS yollamak, rehbere ulaşarak arama yapmak, telefonun kamerasını kullanmak, dosya aktarımı yapmak, URL kontrolü gibi bir çok özellik sunuyor. Telefonda mesaj yazmaktan nefret ediyorsanız, artık mesajlarınızı klavye ile yazabilirsiniz. Uygulama Windows ve MAC bilgisayarlar ile uyumlu olarak çalışıyor. AirDroid uygulamasını ücretsiz kullanmanız durumunda sınırlı özelliklere sahip oluyorsunuz. Eğer tam sürümünü kullanmak istiyorsanız aylık 2 doları gözden çıkartmanız gerekiyor.
 
  AirDroid Uygulaması İndir
 

 AirDroid Uygulaması Nasıl Kullanılır?

AirDroid uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra kaydınızı gerçekleştirin. Uygulama telefonu bilgisayara bağlamak için karşınıza iki seçenek çıkartacak. Bu seçeneklerden birini tercih ederek telefonunuzu bilgisayara bağlayınız.


Bilgisayar ve telefonun eşleştirilmesinden sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Sağ bölümde cihaz bilgileri ve dosya aktarımı yapabileceğiniz kısa yollar, sol tarafta ise mesaj, rehber, kamera, vb. kısayolları bulunmaktadır. Sol bölümde bulunan uygulamaları tıklayarak üzerlerinde kolayca işlem yapabilirsiniz. Örneğin mesajlarınızı bilgisayar üzerinden atmak istiyorsanız, "Mesajlar" bölümüne giriş yapabilir, SMS'lerinizi kolay bir şekilde yollayabilirsiniz.Programlar bölümüne giriş yaparak istediğiniz uygulama ve programları APK formatında telefonunuza indirebilirsiniz. 


 

 UYARI

AirDroid uygulamasını ücretsiz olarak kullanıyorsanız aylık 100MB kotanız bulunmaktadır. Kota bilgileri her ayın başında sıfırlanır. Eğer bu sınırlamayı ortadan kaldırmak istiyorsanız, uygulamayanın premium üyeliği almalısınız. Premium üyeliğin aylık 2 dolar ücreti bulunmaktadır.

Airdroid gibi kullanabileceğiniz başka bir program olan BlueStacks'la ilgili videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0