Android 5.0 Lime Pie Geliyor

2
0
0
0
0
Android 5.0 Lime Pie Geliyor
 Google'ın açık kaynak kodlu mobil işletim sistemi Android'in yeni sürümü olacak olan Android 5.0 hakkında söylentiler gelmeye başladı. Alfabetik işletim sisteminin bir sonraki versiyonunun ismi Lime Pie olacak. Bakalım "Limonlu Kek" kullanıcılara neler getiriyor.
 Google'ın açık kaynak kodlu mobil işletim sistemi Android'in yeni sürümü hakkında söylentiler gelmeye başladı. 

Android 4.4'ün birçok telefona gelmesinin ardından 5.0 beklenmeye başlandı. Lime Pie isimli yeni Android sürümü, diğer sürümlerin aksine sadece amiral gemilerine değil diğer cihazlara da gelecek.  
 
Ekim ayında Google'ın tanıtması beklenen yeni Nexus'un Android 5.0 Lime Pie ile geleceği belirtiliyor. Android'in aşırı derecede RAM tüketmesinden dolayı, istenen akıcılığın amiral gemilerinde yakalanmasından şikayetçi olan kullanıcılar, yeni sürümle birlikte IOS ve Windows Phone'da olduğu gibi 512 MB RAM'a sahip telefonlarda büyük bir hızlanma yaşayacak.  
 
Böylece 8 çekirdekli, pahalı telefonları alamayan kullanıcılar, giriş seviyesinde de istedikleri hızı yakalayabilecekler. Konuyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmayan Google, umarız müjdeli haberi bir an önce kullanıcılara iletir.

 Android'e neden tatlı isimleri konduğunu biliyor musunuz?
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0