Android Auto'ya TuneIn Desteği Geldi

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz güblerde yayınlanan Android Auto'ya ilk destek TuneIn'den geldi. Artık Android Auto'da TuneIn ile binlerce radyo kanallarını rahatlıkla takip edebileceksiniz.
Araç kullanımında en çok tercih edilen aktivitelerden biri olan radro dinlemek sonraki yıllarda kaset, cd ve usb derken Android işletim sistemini kullanan araçlara gelen Android Auto ile devam ediliyor.

Ama her şeye rağmen, tüm gelişmeler olsa da radyo dinleme alışkanlığı hala dünya genelinde devam etmekte. Şu an için en iyi radyo uygulaması ise TuneIn Radio olarak göze çarpıyor.

En popüler mobil radyo uygulaması olan TuneIn Radio, Android Auto platformuna da destek vermeye başlayarak frekans arama derdi olmadan rahatlıkla radyo izleme keyfi yaşatacak.Aynı zamanda telefonunuza ya da tabletinizde bulunan TuneIn Radio ile de ilişkili olacak olan sistem ile Android Auto üzerindende mobil cihazınızdan dinlediğiniz son kanallar, favoriler gibi detayları da aracınıza entegre ederek ortak bir biçimde kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra aracınıza varmadan dinlediğiniz kanala kesinti olmadan Android Auto ile dinlemeye devam edebilir, aracınızdan ayrılırken de mobil cihazınızı üzerinden aynı şekilde dinlemeye devam edebilirsiniz.Neredeyse normal sürümündeki tüm özelliklerini rahatlıkla kullanabildiğiniz TuneIn Radio, Android 5.0 ve sonrası güncellemere sahip cihazlarda çalışıyor olduğunu da hatırlatalım.

   
  TuneIn Radio Pro [20,99 TL iOS] [26,35 TL Android]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0