Android FTP Programı : Turbo Client

2
1
0
0
0
Android FTP Programı : Turbo Client
Bir Webmaster'ın en sık kullandığı yazılımların başında hiç şüphesiz ki ftp programları yer almaktadır. Windows, Linux ve Mac platformunda tonlarca FTP programı yer almasına rağmen konu mobil platformlara geldiğinde FTP programı bulmak gerçekten çok zor.
Bir Webmaster'ın en sık kullandığı yazılımların başında hiç şüphesiz ki ftp programları yer almaktadır. Windows, Linux ve Mac platformunda tonlarca FTP programı yer almasına rağmen konu mobil platformlara geldiğinde FTP programı bulmak gerçekten çok zor. Ancak merak etmeyin bu konuda "Turbo Client" adlı FTP programı yardımımıza koşuyor. Android platformunda yer alan FTP programları arasında en kullanışlı ve ücretsiz olan program Turbo Client'ın kullanımı da oldukça basit diyebilirim. Neredeyse hiçbir zaman sahip olduğunuz sunucular, siz bilgisayarınızın başındayken çökmez ve bir sorun ile karşılaşmazsınız. İşte mobil platformlarda yer alan FTP programları burada yardımımıza koşuyor. Eğer yaşadığınız sorun ufak bir sorun ise nerede olursanız olun sunucudaki sorunu çözebilirsiniz.

Ancak tabi ki mobil cihazınız üzerinden FTP sunucusuna bağlansanız dahi çok fazla değişiklik yapma imkanınız yok. Hatta mobil bir cihazdan değişiklik yaparken ekstra olarak dikkatli olmanızı öneririm. Neticesinde yapacağınız bir yanlış hamle bile geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir özellikle yedek dosyanız yoksa. Turbo Client ücretsiz olmasına rağmen; uygulama içinde herhangi bir reklam yer almıyor. Ancak ilerleyen zamanlarda Turbo Client programına da reklam yerleştirilebilir veya programın ücretli Premium sürümü gelebilir.
 
 Turbo Client İndir
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0