• Anasayfa
  • Android
  • Android İçin Geliştirilmiş En İyi 3 Radyo Uygulaması

Android İçin Geliştirilmiş En İyi 3 Radyo Uygulaması

3
1
1
1
0
Android İçin Geliştirilmiş En İyi 3 Radyo Uygulaması
Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu akıllı telefonlarına müzik yüklemekte. Ancak bu yüklenen müzikler dinleye dinleye sıkıcı bir hal almaya başlar. Doğal olarak kullanıcılar farklı müzikler dinlemek için telefonlarına uygulamalar indirmeye başlıyor.
Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu akıllı telefonlarına müzik yüklemekte. Ancak bu yüklenen müzikler dinleye dinleye sıkıcı bir hal almaya başlar. Doğal olarak kullanıcılar farklı müzikler dinlemek için telefonlarına uygulamalar indirmeye başlıyor. Bunların başında da radyo uygulamaları gelmekte.  

 Bu yazımızda Android için geliştirilmiş 3 en iyi radyo uygulamasına yer verdik. Sizin tercihiniz hangisi olacak, bizimle yorum bölümünde paylaşmayı unutmayın.
 

 TuneIn Radio


 Google Play Store'un ve kendi kategorisinin en çok indirilen uygulamalarından olan TuneIn Radio, 100 bin radyo kanalı üzerinden 2 milyon yayını kullanıcılarına iletiyor. Özellikle geniş bant ağı ile beklemeleri olabildiğince azaltan uygulama, ülkemizde de yaygın bir biçimde kullanılmakta. 
 
  TuneIn Radio

 FM Radyo


 Ülkelere, müzik türlerine göre ayrılmış kategoriler ile 10 binden fazla istasyon bulunduran uygulamada, kendi istediğiniz bir istasyonu girebiliyorsunuz. Favorilere eklediğiniz istasyonları hafıza kartına aktararak, uygulamayı silseniz bile bilgilerinizi yedekleyebiliyorsunuz.
 
  FM Radyo
 

 AndroTurk Radyo


Türkiye'de yayın yapan 300 yerel radyoyu içerisinde barındıran uygulamanın en büyük özelliklerinden biri görme engelli kullanıcılar için kolaylık sunuyor olması. Kategorilere göre ayrılmış radyoların yanı sıra, istediğiniz bir süreye ayarlayıp uygulamanın otomatik kapanmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu da radyo dinlerken uyuyakalan kullanıcıların bataryalarının sabaha kadar harcamalarını engelliyor.
 
  AndroTurk Radyo
3
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
1
1
0