• Anasayfa
  • Android
  • Android L, Galaxy S5 ve Note 4 İçin Kasım Ayında Gelecek

Android L, Galaxy S5 ve Note 4 İçin Kasım Ayında Gelecek

0
0
0
0
0
Android L, Galaxy S5 ve Note 4 İçin Kasım Ayında Gelecek
Android L’nin dağıtılmasına yaklaşık 6 haftalık bir süre kaldı. Google’ın dışında Android işletim sistemini kullanan dev teknoloji şirketleri de bu yılın sonuna kadar Android L güncellemesini kullanıcılarla buluşturmayı planlıyor.
Android L’nin dağıtılmasına yaklaşık 6 haftalık bir süre kaldı. Google’ın dışında Android işletim sistemini kullanan dev teknoloji şirketleri de bu yılın sonuna kadar Android L güncellemesini kullanıcılarla buluşturmayı planlıyor.
 
Sammobile sitesine göre Samsung, Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 için Android L güncellemesinin kasım ayının sonuna doğru resmen dağıtıma sunulacağı açıklandı.
 

 Samsung Galaxy Note 4’ün çıkış tarihi belli oldu

Samsung, ilk defa iPhone 6 Plus sayesinde telefon-tablet karışımındaki üstünlüğünde kendisine dişli bir rakip buldu. Samsung eğer üstünlüğnü devam ettirmek istiyorsa, Note serisinde başarılı olmak zorunda. İlk olarak 26 Eylül’de Güney Kore ve Çin’de piyasaya sürülecek olan Note’un dördüncü nesil serisinin bugün yapılan açıklamayla Avrupa’daki çıkış tarihi de kesinleşti. Galaxy Note 4, Ekim’de Avrupa’daki satış raflarında yerini alacak.
 

 Samsung'un en ucuz Note üyesi olacak

 Fiyat olarak da Note 4, Note serisinin en düşük fiyatlı üyesi olarak kullanıcılarıyla buluşacak. Söylentilere göre Note 4’ün perakende satış fiyatı, Note 3’ün başlangıç fiyatıyla aynı seviyede olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0