Android Lollipop 5.0.1 İndirmeye Sunuldu

1
0
0
0
0
​Google’un çıkardığı son işletim sistemi olan Android 5.0 Lollipop’un, ülkemize gelmeden yeni sürümü Android 5.0.1, Android Açık Kaynak Platformu için yayınlandı. Yeni sürümün çıkarılmasının amacı ise Android 5.0’daki bug’ların temizlenmesi.
Google’un çıkardığı son işletim sistemi olan Android 5.0 Lollipop’un, ülkemize gelmeden yeni sürümü Android 5.0.1, Android Açık Kaynak Platformu için yayınlandı. Yeni sürümün çıkarılmasının amacı ise Android 5.0’daki bug’ların temizlenmesi.

Yeni sürüm, Nexus 7 ve 9’un WiFi sürümleriyle birlikte Nexus 10 için kullanımda. Konuyla ilgili olarak Google’dan bir açıklama gelmedi, fakat bu güncellemeyi alan kullanıcılardan bazıları, yaşadıkları deneyimleri şimdiden paylaşmaya başladılar. 

Gelen olumlu eleştirilerden bir tanesi, kilit ekranında yaşanan sorunun çözüldüğü yönünde. (Android 5.0’la birlikte bazı kullanıcılar, kilit ekranını açmaya çalıştıkları sırada tüm verilen silindiğine dair bir bug’la karşılaştıklarını söylemişlerdi)Son gelen güncellemeyle birlikte daha başka ne gibi yeniliklerin geldiğini zamanla göreceğiz. (hayır bende bu güncellemeyi kullanıp yeniliklerden bahsetmek isterim de, önce bi LG’ye 5.0’ın gelmesini beklemem lazım)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0