Android Oyunlarını PC'de Oynayın

5
1
1
0
0
Android oyun ve uygulamalarını PC veya Mac'te oynamak ister miydiniz? Eğer cevabını evet ise Bluestacks tam size göre bir program.
Windows XP, Vista, 7, 8 8.1 veya Mac OSX kullanıyor, aynı zamanda Android oyunlarını oynamak isityorsanız tam size göre bir çözüm var. Bluestacks adlı program sayesinde Google Play Store üzerinde yer alan 750.500'den fazla uygulama ve oyunu PC'nizde deneyebilmeniz mümkün.

Kullanışlı arayüzü ile son derece başarılı olan Bluestacks, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir durumda.

Bluestacks'ın geliştirdiği emülatör sayesinde indirdiğiniz APK dosylarını rahatlıkla çalıştırabiliyorsunuz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

1-) Bu adresten Bluestacks'ı indirip, kurun.


2-) Uygulamayı kurduktan sonra, karşınıza Bluestacks'ın mağazaı geliyor. İstediğiniz oyunu indirmek için üzerine tıklayıp Google hesabınız ile giriş yapmanız yeterli. '+' simgelerine dokunarak diğer oyunlara bakabilir veya oyun ismiyle arama yapabilirsiniz.3-) Eğer mağazada yer almayan bir uygulamayı, farklı kaynaklardan indirdiyseniz tek yapmanız gereken APK'yı Bluestacks ile açmak.4-) Artık oyunumuzu oynayabiliriz.

5
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
1
0
0