Android Telefonunuzu Gamepad'e Çevirebilirsiniz

1
1
0
0
0
Android Telefonunuzu Gamepad'e Çevirebilirsiniz
Android telefonunuzuı hiçbir ek aparat kullanmadan gamepade çevirebilirsiniz.
Android telefonunuzu gamepad'e çevirebilmek için pek çok ek apart bulunuyor. Hatta bu ek apartlar sayesinde Android telefonunuzu adeta el konsoluna çevirebiliyorsunuz. Genel olarak gamepad fiyatlarının yüksek olduğunu düşünürsek (ucuz olanlar 2 kullanımdan sonra bozuluyor onları saymıyorum bile ) ve hatta gamepad kullanan kişi sayısının da çok yüksek olduğu söylenemez.

Peki ya Android telefonunuzu herhangi bir ek apart kullanmadan gamepade çevirebildiğinizi söylesek?

GestureWorks Gameplay adlı uygulama telefonunuzu gamepade çeviriyor. Şuan için bu uygulama yalnızca Android platformunda yer alıyor. Ancak muhtemelen ilerleyen zamanlarda iOS ve hatta Windows Phone içinde çıkacaktır. Uygulama her ne kadar ücretsiz olsa da daha gelişmiş özellikler arıyorsanız 14.99 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.


Genel olarak giriş seviyesi gamepadlerin fiyatlarının bile 15 dolardan fazla olduğunu düşünürsek bu fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum. Üstelik satın aldığımız gamepadi heryere yanımızda taşımak zorunda kalıyorduk. Ancak GestureWorks GamePlay adlı uygulama bu derttende bizi kurtarıyor. GestureWorks GamePlay'i satın almak için buraya tıklayın. 
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0