40 Dolarlık Android Telefon Satışa Çıktı

0
0
0
0
0
40 Dolarlık Android Telefon Satışa Çıktı
Hindistanlı telefon üreticisi Karbonn 40 dolarlık fiyata sahip Android cihazını satışa çıkardı.
Karbonn adlı Hindistanlı telefon geliştiricisi yeni telefon modelini satışa çıkardı. Bu telefonun en dikkat çekici ise hiç şüphesiz ki fiyatı. Karbonn Smart A50 S adlı bu telefonun fiyatı 40 dolar.

Fiyattan da anlaşılacağı üzere bu telefon giriş seviyesinde bir android cihaz. Ancak fiyat performans açısından baktığımızda bu cihazın gerçekten başarılı olduğunu söyleyebiliriz. 40 dolarlık bir telefon olan Karbonn Smart A50 S'in 512 MB'lık RAM'i, 1.2 GHz'lik tek çekirdekli işlemcisi, 3.5 inçlik 480x320 piksellik dokunmatik ekranı, 32 GB'a kadar yüksekseltilebilen depolama alanı ve 3 megapiksellik arka kamerası bulunuyor.

Karbonn Smart A50 S'in içerisinde Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistem bulunuyor.  40 dolar gibi cüzi fiyata sahip olan bu cihaz şuan için dünyanın en ucuz Android telefonu ünvanına sahip. Hani android işletim sistemine sahip olmayan artık "akıllı telefon" olmayan cihazların bile fiyatının bundan yüksek olduğunu düşünürsek Karbonn Smart A50 S'in alınabilir olduğunu söyleyebiliriz. Şuan için bu cihazın ülkemize ithaal edilip edilmeyeceği bilinmiyor ancak çok yüksek ihtimalle bu cihazı resmi olarak ülkemizde göremeyecek olsakta çeşitli e-ticaret sitelerinden telefonu satın alabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0