Google Anketleri İle Para Kazanın

13
4
2
2
1
Google Opinion Rewards ile Google hizmetlerinde yer alan içerikleri ücretsiz olarak satın alabilmek artık mümkün. Google'ın geliştirdiği bu uygulama sayesinde her hafta yenilene anketlere cevap vererek, karşılığında para alabiliyorsunuz.
Google Opinion Rewards ile Google hizmetlerinde yer alan içerikleri ücretsiz olarak satın alabilmek artık mümkün. Google'ın geliştirdiği bu uygulama sayesinde her hafta yenilenen anketlere cevap vererek, karşılığında para alabiliyorsunuz.

Android platformuna özel olan Opinion Rewards sayesinde hem şirketler veya kurumlar anketleri daha geniş kitlelere yayıyor, hem de kullanıcılar bunun karşılığında ücret alıyor. Ayrıca anket doldurma alışkanlığı kazandıran bu uygulamadan kazanılan ücretler 1 Dolar'ı geçtiği takdirde içerik satın alma hakkına erişiyorsunuz.

Google Play Store, Books, Music gibi servislerde kullanabileceğiniz ücretleri kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken uygulamayı aşağıdan indirip, anketleri cevaplamak. Eğer anketleri kaçırırım diye endişeleniyorsanız merak etmeyin, Google size her hafta anketlerle alakalı hatırlatma bildirimi gönderiyor.

Uygulama henüz Türkiye'ye destek vermemekte. Ancak konum değiştirerek uygulamayı indirebilirsiniz. Ama Google'ın IP adresinizden yerini doğrulama ihtimali bulunmakta. Bunun için en sağlıklı çözüm VPN kullanarak uygulamayı indirmek olacaktır.
 

13
4
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
13
4
2
2
1