QuizUp Artık Android'te

0
0
0
0
0
QuizUp Artık Android'te
Plain Vanilla adlı firma tarafından geliştirilen QuizUp adlı uygulamanın şuanda 10 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Üstelik bu kullanıcıların tamamı iOS platformunda olduğunu düşünürsek bu sayının gerçekten çok iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
Plain Vanilla adlı firma tarafından geliştirilen QuizUp adlı uygulamanın şu anda 10 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Üstelik bu kullanıcıların tamamı iOS platformunda olduğunu düşünürsek bu sayının gerçekten çok iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kısaca QuizUp uygulamasınan bahsetmek gerekirse bu uygulama daha doğrusu oyunda ki amacınız seçtiğiniz kategoride ki sorulara cevap vermek ancak tabii ki de bu oyunda bir de rakibiniz oluyor ve dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz ise rastgele olarak oyunun eşleştirdiği bir rakip ile oyunu oynayabiliyorsunuz.

Kısa bir süre öncesine kadar QuizUp uygulaması yalnızca iOS platformunda yer alıyordu ancak QuizUp'ın Android versiyonu sessiz sedasız bir şekilde GooglePlay'e eklenmiş durumda. Uygulamanın Android platformuna da çıkmasının ardından QuizUp'ın Türkçe dil desteğinin de yakın zaman içerisinde yayınlanacağı ile ilgili söylentiler ortaya çıktı. Yapımcı firmanın söylediğine göre QuizUp'ın Türkçe dil desteği neredeyse hazır üstelik QuizUp'ın Android platformuna da çıktığını düşünürsek kısa bir süre sonra QuizUp'ın Türkçe versiyonunun aktif edileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

 QuizUp İncelemesi

  QuizUpMobil Uygulamasını İndir
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0