RollerCoaster Tycoon 4 Android'e Geldi

1
0
0
0
0
RollerCoaster Tycoon 4 Android'e Geldi
Epeyce eski olmasına rağmen seveni bir hayli fazla olan RollerCoaster Tycoon serisinin yeni oyunu RollerCoaster Tycoon 4 Android platformuna geldi.
RollerCoaster Tycoon serisinin ilk oyunu 1999 yılında piyasaya sürülmüştü ve inanılmaz sevilmişti. Oyunun sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri insanlara belirli bir yaratıcılık ortamının sunulmasıydı hiç şüphesiz. Daha öncesinden RollerCoaster Tycoon serisinden bir oyun oynamadıysanız kısaca bu oyun serisiden bahsedelim.

Oyunda bir luna park işletiyorsunuz. Size küçük sayılabilecek bir alan veriliyor ve bu alana luna park inşa etmeniz isteniyor. Yavaş yavaş size verilen alanı büyütüyor ve daha geniş bir alan inşa ediyorsunuz. Örneğin oyunda luna parkınız için bir park alanı ayırırsanız müşteri sayınızda artış oluyor. Aynı şekilde diğer eğlence aletleri de müşteri sayınızı artırıyor. Müşteri sayınıza göre de hasılat kazanıyor ve kendi luna parkınızı geliştiriyorsunuz

.


RollerCoaster Tycoon 4'ün ilk etapta iOS versiyonu piyasaya sürülmüştü. Aradan uzun sayılabilecek bir süre geçtikten sonra şimdi de sıra RollerCoaster Tycoon 4'ün Android sürümüne geldi. An itibari ile RollerCoaster Tycoon 4 Google Play'de yerini aldı ve üstelik ücretsiz. Tahmin edeceğiniz üzere bu da oyun içi satın almaların olacağı anlamına geliyor. Özellikle bu tarz gelişmeye dayalı oyunlarda oyun içi satın almalar belirli bir yerden sonra zorunlu bir hale geliyor ve adeta oyunu için satın alma yapmadan oyunu oynayamaz hale geliyorsunuz. Öyle umut ediyoruz ki RollerCoaster Tycoon 4'e ilerleyen zamanlarda gelecek güncellemeler ile oyun bu tarz bir hale gelmez.
 


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0