• Anasayfa
  • Android
  • Android Kullanıcılarına Daha Sade Arayüz Uygulaması: Wiser

Android Kullanıcılarına Daha Sade Arayüz Uygulaması: Wiser

0
0
0
0
0
Eğer Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuz varsa ve arayüzü size karışık geliyorsa, Wiser ile daha ergonomik bir arayüze sahip olabilirsiniz.
Eğer Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuz varsa ve arayüzü size karışık geliyorsa, Wiser ile daha ergonomik bir arayüze sahip olabilirsiniz.

Wiser, Android deneyiminizi oldukça basit bir hale getirerek, telefonunuzu daha rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor. Uygulama, yeni Android kullanıcıları ve çocuklar için oldukça ideal.
 
Ortalama düzeyde bir Android kullanıcısı, telefonunun tüm özelliklerine hakim olamayabilir. Telefonuyla çok içli dışlı olmak istemeyen kullanıcılar, Android’in sunduğu bazı özelliklerden sıkılmış olabilir. UIU LTD tarafından bu uygulama, tam da bu manada oldukça verimli.


 

 Ne gibi kolaylıklar sağlıyor?

Ana sayfa bölümlere ayrılmış ve temel ihtiyaçlarınızı gidermeniz için gereken her şey ana ekranda yer alıyor. Ekranınızı sola kaydırarak kendinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz. Başlangıç tuşuna basarak her zaman ana sayfaya geleceksiniz.


 
Launcher sayesinde yeni uygulama eklemek ve düzenlemek daha kolay olacak. Bildirimleriniz tek bir alanda toplanacağı için, içlerinden herhangi birini kaçırma ihtimaliniz de azalıyor.


 
Wiser’i indirmek için buraya tıklamanız yeterli. Anlattığımız kadarıyla, sizce Wiser yararlı bir uygulama mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0