• Anasayfa
  • Oyun
  • Animal Crossing: Pocket Camp'e Ücretli Üyelik Geliyor

Animal Crossing: Pocket Camp’e Ücretli Üyelik Sistemi Getiriliyor

11
3
2
1
1
Önümüzdeki günlerde 2 yaşına ayak basacak olan mobil oyun Animal Crossing: Pocket Camp, bir yenilikle gündeme geldi. Oyuna satın alınabilir seviyeli üyelik sistemi getiriliyor.

Animal Crossing: Pocket Camp, ilk olarak Avusturalya’da 2017 yılının ekim ayında piyasaya sürülen ancak bir ay sonra dünya çapında oynanabilir hâle gelen ücretsiz bir sosyal simülasyon oyunu. Nintendo tarafından geliştirilen oyun, çıktığı hafta yaklaşık 15 milyon kez indirilerek güzel bir indirme sayısına ulaşmayı başarmıştı.

En basit tabirle anlatmak gerekirse bir kamp oluşturduğunuz oyunda, hayvan dostlarınızla birlikte kendinize yaşanabilir bir alan oluşturuyorsunuz. Kelebek yakalama, balık tutma, meyve toplama gibi etkinliklerin yapıldığı oyunda aynı zamanda size ait olan bir karavanınız bulunuyor ve bu karavanı istediğiniz şekilde özelleştirebiliyorsunuz. İki yaşına ayak basmaya hazırlanan bu oyun, şimdi yeni bir üyelik sistemine geçiş yapıyor.

Animal Crossing: Pocket Camp'e ücretli abonelik sistemi geliyor:

Animal Crossing: Pocket Camp

Animal Crossing: Pocket Camp, geçtiğimiz günlerde bir duyuru yayınladı. Duyuruda oyuna yeni ücretli abonelik sisteminin geldiği açıklandı. Uygulamadaki bildirimde görüldüğü üzere şimdilik yalnızca iki adet üyelik olacağı belirtiliyor. Kendine göre özellikleri olan bu iki üyeliğin fiyatları ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

Bu üyeliklerden ilki, kampınıza bir adet kamp görevlisi atamanıza yardımcı oluyor. Bu kamp görevlisi, kampı yönetmenizde size destek sağlıyor. Diğer üyelik ise oyuncuya şans kurabiyeleri veriyor ve çeşitli eşyaları depolarda saklayabilme olanağı sunuyor. Bu üyeliklerin ne kadara mal olacağı veya herhangi bir indirimle birleştirilip birleştirilmeyeceği bilinmiyor. Üyeliklerle ilgili detaylı bilgilerin 20 Kasım günü açıklanması planlanıyor.

Animal Crossing: Pocket Camp oyununun ikinci yaşını ücretli bir abonelik sistemiyle kutlayacak olması biraz tepki çekiyor olsa da bu zamana kadar ücretsiz olan bir oyun için Nintendo böyle bir strateji izliyor. Şirket, aynı stratejiyi Mario Kart Tour oyununda da uygulamıştı ve aylık 5 dolara ücretli abonelik sistemini oyuna eklemişti.

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/animal-crossing-pocket-camp-getting-paid-membershi/1100-6471532/
11
3
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
11
3
2
1
1