Antonio Banderas, Yeni Bir Zorro Filmi İçin Maskeyi Kime Devretmek İstediğini Açıkladı

6
3
0
0
0
Ünlü oyuncu Antonio Banderas, yeni bir Zorro filminde yer almak isteyip istemeyeceği yönündeki sorulara açık yüreklilikle cevaplar verirken, hayranlarını da heyecanlandırdı.

Bir dönem Hollywood’un gözde isimlerinden olan Antonio Banderas, Zorro rolüyle akıllara kazınmıştı. Ünlü oyuncu, katıldığı bir söyleşide yeni bir Zorro filmi için kamera karşısına geçmek isteyip istemediği yönündeki sorulara cevap verdi.

Banderas’ın açıklamalarına göre ünlü oyuncu, teklif gelmesi durumunda ikonik karakteri bir kez daha canlandırmaya hazır ancak bu defa, rolü bir sonraki oyuncuya devretmek için kamera karşısına geçmek istiyor. Hatta kendi yerine düşündüğü aday bile belli. 

Maskeyi devretmek

antonio banderas zorro

Yakın zamanda vizyona girecek olan Çizmeli Kedi animasyonu için basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü oyuncuya, yeniden Zorro’yu oynamak isteyip istemediği soruldu. Daha önce Anthony Hopkins’ten rolü devralmış olan Banderas, karakteri başka bir aktöre devretmek için yeniden bir Zorro filminde yer alabileceğini söyledi. 

1998 yılında çekilen The Mask of Zorro filminde Anthony Hopkins’in canlandırdığı Don Diego de la Vega -orijinal Zorro- maskesini ve kılıcını, mirasını devralacak olan Banderas’ın karakterine vermişti. Bir sonraki filmde Zorro olarak Banderas’ı görmüştük. Şimdi Oscar adayı oyuncu, aynı şeyi bir başka aktör için yapmayı planlıyor. Ünlü aktör sorulara “Evet, bu ihtimali düşünebilirim, neden olmasın? Beni ‘Zorro’ çekmek için çağırırlarsa, Anthony Hopkins’in benim için yaptığını yapabilirim, meşaleyi devrederim.” şeklinde cevap verdi. 

Banderas’ın aklındaki isim ise Tom Holland’dan başkası değil. “Onunla Uncharted’ı yaptım, ve o çok enerjik ve eğlenceli. Kıvılcıma da sahip, yani neden olmasın?” diyen Banderas için Holland en uygun aday. 

Banderas, Shrek filminde de karşımıza çıkan Çizmeli Kedi karakterine bir sonraki filmde de sesini verecek. 

Kaynak : https://comicbook.com/movies/news/antonio-banderas-zorro-movie-exclusive-reveals-return/
6
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
3
0
0
0