ZenMate, Mobil Uygulamalarını Duyurdu

0
0
0
0
0
Geçen yıldan itibaren mobil platformlar için çalışmalarına başlayan şirket, uzun bir sürenin ardından Google Play Store ve App Store'daki yerini almış oldu.
ZenMate mobil uygulamalarını indirdiğinizde önce kullanıcı girişi ya da platforma üye olmanız isteniyor. Üye girişinin ardından uygulama 7 gün boyunca "premium" olarak kullanılabiliyor. 7. günün ardından isterseniz aylık 2.99 isterseniz yıllık 29.99 dolar ödeyerek "premium" olarak uygulamayı kullanmaya devam edebiliyorsunuz. 

ZenMate'nin mobil uygulamalarında üye girişi yaptıktan sonra dilediğiniz lokasyondan internete girebiliyorsunuz. IP'nizi ve tüm verilerinizi şifreleyen encryption uygulaması, aynı zamanda kullanıcıları kara listeye alınan web adreslerinden koruyor. "Data compression" özelliği bulunan ZenMate, kullanıcılarının hızlı ve güvenilir bir internet geziniminin olacağını vaadediyor. ZenMate'nin uygulamalarını "premium" olarak kullanan kullanıcılar, aylık 500 MB üzeri veri transferi yapabilme gibi ekstra bir özelliğe de sahip olmuş oluyorlar. Ayrıca ücretsiz olarak dilediğiniz lokasyondan (yani farklı bir ülkeden) internete girebiliyorsunuz.

 4 milyon kişi ZenMate kullanıyor

ZenMate ile ilgili vereceğimiz bir başka haber de uygulamanın 4 milyon kullanıcı barajını aşmış olması. Uygulamanın sadece Google Chrome'da olmasına rağmen 7 aylık bir süreçte 1 milyon barajını aşması, şirketin ne denli büyümeye gittiğini görmemizi sağlıyor.

Ülkemizdeki Twitter yasaklarının ardından normalde 60 kat fazla indirilen ZenMate, böylelikle VPN servislerinin mobil rekabetine de dahil olmuş oldu. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0