Apple'ın Akıllı Saatleri İçin Geliştirdiği WatchOs'un 4.3.2 Sürümü Yayınlandı

6
0
0
0
0
Apple'ın akıllı saatler için özel olarak geliştirdiği WatchOs'un, 4.3.2 sürümü tüm kullanıcılar için yayınlandı.

Apple bugün watchOS 4 işletim sistemine küçük bir güncelleme olan watchOS 4.3.2'yi yayınladı. WatchOS 4.3.1'in yayınlanmasının ardından 1 ay sonra Apple, bazı hataların giderilmesi için ufak bir güncelleme daha yayınladı. Yeni sürüm ile beraber iyileştirmelere odaklanılırken, yapılan beta testleri sırasında önemli bir yeni özelliğe rastlanmadı.

Yazılım güncellemesini yüklemek için iPhone'daki özel Apple Watch uygulamasını kullanabilirsiniz. Yeni yazılımı kurmak için Apple Watch'un en az yüzde 50 piline sahip olması, şarj cihazına yerleştirilmesi ve iPhone'un kapsama alanı içinde olması gerekiyor. WatchOS 4.3.2'nin, WatchOS 4 işletim sisteminin son güncellemelerinden biri olabileceği belirtildi. 

Apple'ın şu anda tüm dikkatinin WatchOs 5'de olduğu ve çalışmaların devam ettiği bilinmekte. Geçtiğimiz günlerde WatchOs 5 geliştiricilere sunuldu ve sonbaharda da bütün kullanıcılar için erişilebilir hale geleceği belirtildi. WatchOS 5, Haziran ayında düzenlenen Dünya Geliştiricileri Konferansı'nda tanıtıldı. Yeni sürüm; push-to-talk, Walkie-Talkie modu, otomatik egzersiz tespiti için destek, bir Podcast uygulaması, Siri için yeni özellikler ve daha fazlasını barındıracak.

Kaynak : https://www.macrumors.com/2018/07/09/apple-releases-watchos-4-3-2/
6
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
0
0
0
0