• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple’a Göre iPhone 7 Plus’ın Çekim Kalitesi Bir Profesyonel Kamera Kadar İyi!

Apple’a Göre iPhone 7 Plus’ın Çekim Kalitesi Bir Profesyonel Kamera Kadar İyi!

0
0
0
0
0
Apple’a Göre iPhone 7 Plus’ın Çekim Kalitesi Bir Profesyonel Kamera Kadar İyi!
Apple’ın son dönemde konuşulan Romeo ve Juliet reklamı için iddialı sözleri gündeme düştü.

Apple’ın son iki telefonu olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, sunduğu yenilikler bazında özellikle kamerası ile oldukça konuşuldu. Neredeyse tüm rakiplerinin her zaman iPhone kameraları ile kıyaslama yaptığını düşünürsek sektörde oldukça iddialı konumda olan Apple, özellikle çift kamera teknolojisi ile piyasaya çıktığı iPhone 7 Plus için kendini övüyor.

Son dönemde dikkat çeken Romeo ve Juliet temalı iPhone 7 videosunun ardından “iPhone 7 Plus kamera noktasında bir profesyonel film kamerası kadar iyi” şeklinde vurgu yapan Apple, Hollywood’da kullanılabileceğinin altını çiziyor.

İki küçük bıcırık ile bir tiyatro sahnesinden iPhone 7 Plus ile çekilen bir fil  sahnesi gibi başlayan videoda “iPhone 7 ile çekilen videolarınız bir film gibi gözükecek” vurgusuyla ön plana çıkartıyor. Aynı zamanda optik zoom özelliğinin de kullanıldığını gördüğümüz videonun başındaki sahne de iPhone 7 Plus ile çekildiğini hatırlatalım.

Peki, sizce 2016’nın en iyi kamera performansına sahip olan telefonu hangisi? Düşüncelerinizi yorum bölümünden nedeniyle aktarabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0