Apple, İlk Orijinal Dizisi See İçin Mükemmel Bir Fragman Yayınladı

46
12
5
4
1
Apple, bugünkü özel etkinliğinde Apple TV+ için çıkacak ilk orijinal dizisi ‘See’ için bir fragman yayınladı. Jason Momoa’nın başrolünde oynadığı dizi, gelecekte görme yetisini kaybetmiş insanların yaşam öyküsünü konu alacak.

Apple, bugün gerçekleştirdiği özel etkinliğinde Apple TV+’ın tanıtımını gerçekleştirdi. Apple TV+ yapılırken, platforma çıkacak olan ilk Apple orijinal dizisi olan ‘See’ için de muhteşem bir fragman yayınlandı. Jason Momoa’nın başrolünde oynadığı See, gelecekteki bir zamanda görme yetisini kaybetmiş insan ırkının yaşamını konu alacak. 

Uzak gelecekte insan ırkı, bir virüs yüzünden yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Hayatta kalanlar ise görme yetilerini kaybediyor. Efsanevi bir şekilde görme yetisi olan iki kardeşin babası olan Baba Voss (Jason Momoa), kabilesini ve kızlarını; onları cadı olduğu gerekçesiyle öldürmek isteyen kraliçeye karşı savunmak zorunda.

Apple TV+ See

İki kabilenin amansız çatışmasını izleyeceğimiz See, 1 Kasım 2019 tarihinde Apple TV+ ile birlikte erişilebilir durumda olacak. Başrollerde ise Game of Thrones ve Aquaman’dan tanıdığımız Jason Momoa ile Alfre Woodard’ı göreceğiz.

Dizinin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz 

Apple TV+ Tanıtıldı 

See dizisinin yayınlanacağı Apple TV+, 1 Kasım 2019’da hizmete açılacak. 100’den fazla ülkede faaliyet gösterecek olan platform için aylık 4,99 dolar ödeyerek abonelik alınabilecek. Tim Cook, bugünden itibaren iPhone, iMac veya iPad satın alan müşterilere 1 senelik ücretsiz Apple TV+ aboneliği verileceğini belirtti.

46
12
5
4
1
Emoji İle Tepki Ver
46
12
5
4
1