• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'dan 1 Aralık Dünya AIDS Günü İçin Anlamlı Proje

Apple'dan 1 Aralık Dünya AIDS Günü İçin Anlamlı Proje

0
0
0
0
0
Apple1 Aralık Dünya AIDS Günü için büyük bir projeye imza attı. Önümüzdeki iki hafta boyunca App Store’da satılan 25 uygulamadan elde edilecek gelir, AIDS hastalığının araştırılması ve çözüm geliştirilmesi için bağışlanacak. Amerikan şirketi, bu sosyal sorumluluk projesi için App Store’da özel bir bölüm açtı.
Apple, 1 Aralık Dünya AIDS Günü için büyük bir projeye imza attı. Önümüzdeki iki hafta boyunca App Store’da satılan 25 uygulamadan elde edilecek gelir, AIDS hastalığının araştırılması ve çözüm geliştirilmesi için bağışlanacak. Amerikan şirketi, bu sosyal sorumluluk projesi için App Store’da özel bir bölüm açtı.
 
Apple bu yolda daha fazla kişiye ulaşabilmek ve daha fazla gelir elde edebilmek için RED kuruluşu ile bir ortalık yaptı. RED kuruluşunun dünya çapında kırmızı etiketli uygulamaları satarak elde edilen geliri AIDS hastaları için bağışladığı biliniyor.


 
Apple, App Store’da satılacak uygulamaları geliştirecek kişilerle şimdiden görüşmelere başladı. Açılan özel bölümde ücretli ve ücretsiz olmak üzere birçok uygulama bulunacak. Ayrıca kulağımıza gelen söylentilere göre Apple şirketinin RED kuruluşuyla uzun bir geçmişi bulunuyor. Söylentilere göre Apple, bugüne kadar RED kuruluşuna yaklaşık 65 milyon dolar destek verdi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0