• Anasayfa
  • Mobil
  • Dünya Genelinde App Store ve iTunes Erişiminde Sıkıntı Yaşanıyor

Dünya Genelinde App Store ve iTunes Erişiminde Sıkıntı Yaşanıyor

0
0
0
0
0
​Apple, çarşamba gününe çok sıkıntılı girdi. iTunes Store, App Store ve Mac App Store’da sürekli olarak kesinti yaşayan Apple’ın özellikle iTunes hizmetine bağlanılamıyor.
Apple, çarşamba gününe çok sıkıntılı girdi. iTunes Store, App Store ve Mac App Store’da sürekli olarak kesinti yaşayan Apple’ın özellikle iTunes hizmetine bağlanılamıyor.

Apple’ın ana sayfasındaki App Store ve Mac App Store bağlantılarına ulaşılabiliyor olsa da, dünya genelinde bazı bağlantı sıkıntıları yaşanıyor. Özellikle ABD ve İngiltere’deki App Store’larla birlikte iTunes mağazalarına erişim sağlanabiliyor olsa da herhangi bir şey satın alınamıyor. Geliştiricilerin beta aşamasındaki uygulamalarına girişi sağlanıyor olsa da çoğu iOS kullanıcının hala aynı sorunda karşılaştığı söyleniyor.Sıkıntının dünya çapında olduğu söylenirken, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu erişim sorunu yaşayan ülkelerin listesi ise şu şekilde sıralandı:

Avustralya, Brezilya, Bolivya, Bulgaristan, Polonya, Sırbistan, Güney Afrika, Kıbrıs, Kanada, İsviçre, İspanya, İsveç, Suudi Arabistan, Fransa, Finlandiya, Hindistan, İtalya, Endonezya, Filipinler, Romanya sorunların onayı yaşadım Ukrayna, Karayipler, Portekiz, Rusya, Mısır, Slovakya, Singapur, Vietnam, İsrail, İzlanda, Hollanda, Norveç, Danimarka, Japonya, Hong Kong, Almanya, Yunanistan, Yeni Zelanda, Kenya, Tayland, İngiltere ve ABD.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0