• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'a Nur Topu Gibi Bir Sorun Daha: Buğulu Video Çekimi

Apple'a Nur Topu Gibi Bir Sorun Daha: Buğulu Video Çekimi

1
0
0
0
0
Apple'a Nur Topu Gibi Bir Sorun Daha: Buğulu Video Çekimi
Apple, maalesef bu yıl Eylül ayında çıkardığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın ardından çok ağır eleştirilere maruz kaldı. Bana kalırsa bükülme (bendgate) haberi de, bir kişinin çektiği videonun patlamasıyla ortaya çıkan “viral” bir haberdi.

Apple, maalesef bu yıl Eylül ayında çıkardığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın ardından çok ağır eleştirilere maruz kaldı. Bana kalırsa bükülme (bendgate) haberi de, bir kişinin çektiği videonun patlamasıyla ortaya çıkan “viral” bir haberdi. Apple’ın tüm rakipleri de bunu kullanarak hem Apple’a çamur attı, hem de bu haberi ön plana çıkararak kendi ürünlerinin reklamını yaptı. Ben bu konuda Apple’ın çok ağır ve haksız bir şekilde eleştirildiğini düşünüyorum. (bu arada ne Samsung ürünü kullanıyorum, ne de iPhone. LG akar)
 
Ama, özellikle son iOS güncellemelerinin ardından gelen şikayetler, Apple Pay ödeme sırasında yaşanan sorunlar, Apple’da bir performans düşüklüğü olduğunu açıkça gösteriyor. Bunlara ek olarak şimdi de iPhone 6 Plus’ta “buğulu video” çekimiyle ilgili problemin çıktığı söyleniyor. Bir kullanıcının aşağıdaki videoda yaşadığı buğulu çekim problemi, Apple’ın yaşadığı sıkıntıların bundan sonra da devam edeceğine dair kuşkularımın artmasına neden oluyor. Apple, umarım yeni nesil iPhone’lardan sonra bu tarz sorunları bir daha yaşamaz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0